Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ów Bogusławski klnie się iż gwarancja na sprzęt zakupiony u niego jest realizowana w jego serwisie/serwisach na ogólnie pojętych zasadach gwarancji na produkt. Yamaha nie honoruje tych gwarancji gdyż motocykle sprzedawane są poza siecią sprzedażową Yamahy w Polsce. Rozumiem że kręcą z papierami o tyle że nie śrubują cen o wyj**ane w kosmos ceny za złożenie motockla, 0 przegląd + milion widzimisię tradycyjnego importera. Temat imć Bogusławskiego już poruszano podczas polemiki wymienionego i Piotrka Dudka wówczas serwisanta z Honda Kawaler w K-cach czy gdzieś tam.

Nie ujmując jednemu ni drugiemu, MOIM zdaniem ów Bogusławski sprzedaje taniej to samo co np Mitsui Motors i jak twierdzi zapewnia to samo w opiece gwarancyjnej.

 

A zresztą ... wdupiemamto, on mi ni swat ni brat .. powymądrzać się miałem potrzebę :icon_eek:

 

pzdr

kjujik

 

zgoda zgoda :biggrin: a propos cen w kosmos ! :P to właśnie dlatego zacząłem temat z USA żeby ktoś, kto wie i ściągał dla siebie podał koszt takiej operacji . Przy założeniach że kupujemy w USA nowe moto za około 7600 USD. czy do powyższych kosztów które oszacowaliśmy już na jakieś 26 tyś PLN coś jeszcze trzeba dodać? (nie sprowadzany przez Bogusławskiego czy innego a prywatnie.)

pozdr

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgoda zgoda :clap: a propos cen w kosmos ! :) to właśnie dlatego zacząłem temat z USA żeby ktoś, kto wie i ściągał dla siebie podał koszt takiej operacji . Przy założeniach że kupujemy w USA nowe moto za około 7600 USD. czy do powyższych kosztów które oszacowaliśmy już na jakieś 26 tyś PLN coś jeszcze trzeba dodać? (nie sprowadzany przez Bogusławskiego czy innego a prywatnie.)

pozdr

empiq

Jest taki ktoś ale jest nieśmiały i wstydliwy bo nikt go nie lubi i do tego nazywają go czarnuchem .... to Bzyk vel Tomasz Milewski z tego forum. Sprowadził sobie lans maszynę z USAlandu od A do Z wszystko sam jak Zosiasamosia ;) Nawet sam musiał sobie oszpecić moto nowymi lusterkami bo mu nie ukradli ... szkoda bo miał takie olbrzymie lustraaaaa :buttrock:

 

Zagadaj doń :)

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem prosze o rade:

Witam .

Zmienialem ostatnio olej w moim dragu(650 custom'97) i okazalo sie ze jedna ze srub jest przeciagneta i niemoge jej dokrecic - mial ktos z Was taki przypadek co robic rozwiercac i gwintowac czy pomyslec o jakims teflonie. I jeszcze jedno gdzie jest zakladany maly oring ten o srednicy okolo 1 cm.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem prosze o rade:

Witam .

Zmienialem ostatnio olej w moim dragu(650 custom'97) i okazalo sie ze jedna ze srub jest przeciagneta i niemoge jej dokrecic - mial ktos z Was taki przypadek co robic rozwiercac i gwintowac czy pomyslec o jakims teflonie. I jeszcze jedno gdzie jest zakladany maly oring ten o srednicy okolo 1 cm.

Pozdrowienia

:lalag: Pytales juz na ogolnym, ale moze nie doczytales odpowiedzi, to powtorze: may oring naklada sie na matalowa tulejke filtra. A co do zerwanego gwintu, to ja bym tulejowal i zachowal oryginalny wymiar. Wszelkie patenty z uszczelniaczami, to raczej dorazne zastosowanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wsztstkich drag pięne moto sam tym jezdziłem sezon teraz z swim nowym sprzętem mam jednak problem

moto nie mozna uruchomić jak ma rozłożoną stopke

kontrolka luzu swieci a rozrusznik nie kreci może ktos cos wie gdzie i czego szukac

do serwisu daleko no i zimno ,z przyjemnościa pogrzebał bym sam jednak jakieś rady i wskazówki na temat by sie przydały

bede wdzieczny

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wsztstkich drag pięne moto sam tym jezdziłem sezon teraz z swim nowym sprzętem mam jednak problem

moto nie mozna uruchomić jak ma rozłożoną stopke

kontrolka luzu swieci a rozrusznik nie kreci może ktos cos wie gdzie i czego szukac

do serwisu daleko no i zimno ,z przyjemnościa pogrzebał bym sam jednak jakieś rady i wskazówki na temat by sie przydały

bede wdzieczny

pozdro

 

:icon_mrgreen:

Sprawdz dzialanie wylacznika przy stopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik przy stopce działa bo jak ją zamknę moto pali i wtedy problem nie istnieje ale jeszcze to sprawdzę

dzięki

Witam :buttrock: może czujnik przy skrzynce biegów nie rozłącza , one są chyba zsynchronizowane . Jak stopka jest otwarta to nie zapodasz biegu , gaśnie . Może problem leży tam sprawdż i daj znać :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :buttrock: może czujnik przy skrzynce biegów nie rozłącza , one są chyba zsynchronizowane . Jak stopka jest otwarta to nie zapodasz biegu , gaśnie . Może problem leży tam sprawdż i daj znać :icon_eek:

zaraz ide do garażu coś kombinować jedno mnie tylko dziwi że kontrolka od luzu działa to wyglada że czujnik skrzyni pracuje jak włącze bieg to kontrolka gaśnie moto nie można urucchomić tylko wtedy gdy jest rozłożona stopka ,nic z tego nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik przy stopce działa bo jak ją zamknę moto pali i wtedy problem nie istnieje ale jeszcze to sprawdzę

dzięki

Sprawdz jeszcze wylacznik przy klamce sprzegla.

 

Sprawdz jeszcze wylacznik przy klamce sprzegla.

 

Sprawdz dzialanie wylacznika sprzegla i podporki wedlug ponizszego opisu

Przekrec kluczk w stacyjce i wylacznik silnika na ON

v

Bieg jest wlaczony a boczna podporka zlozona

v

Wcisnij dzwignie sprzegla i wlacz rozrusznik

v

silnik zacznie pracowac

v

Wylacznik sprzegla dziala

v

Boczna podporka jest wysunieta

v

Silnik gasnie

v

Wylacznik podporki dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jeszcze wylacznik przy klamce sprzegla.

Sprawdz dzialanie wylacznika sprzegla i podporki wedlug ponizszego opisu

Przekrec kluczk w stacyjce i wylacznik silnika na ON

v

Bieg jest wlaczony a boczna podporka zlozona

v

Wcisnij dzwignie sprzegla i wlacz rozrusznik

v

silnik zacznie pracowac

v

Wylacznik sprzegla dziala

v

Boczna podporka jest wysunieta

v

Silnik gasnie

v

Wylacznik podporki dziala

zrobiłem tak jak piszesz i.....

bieg włączony podpurka złożona włącznik na on - moto zapala puszczam sprzęgło moto jedzie otwieram stopke moto gaśnie no i niiby wszystko działa ale włączam luz i moto powinien zapalić o on nic -wszystkie włączniki co opisane działają -musi coś być między nimi tylko co i gdzie? pewnie jednak sprawa się skończy u speca od prondu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem tak jak piszesz i.....

bieg włączony podpurka złożona włącznik na on - moto zapala puszczam sprzęgło moto jedzie otwieram stopke moto gaśnie no i niiby wszystko działa ale włączam luz i moto powinien zapalić o on nic -wszystkie włączniki co opisane działają -musi coś być między nimi tylko co i gdzie? pewnie jednak sprawa się skończy u speca od prondu

Pytanie za dwa punkty, czy te problemy dotycza Drag Stara, czy Wild Stara? , bo jesli Wildka, to ja nie wiem, ale moze tam tak jest jak w Suzuki, ze bez wcisnietego sprzegla nie uruchomisz rozrusznika. Ale to tylko moje domysly, nie znam Wild Stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za dwa punkty, czy te problemy dotycza Drag Stara, czy Wild Stara? , bo jesli Wildka, to ja nie wiem, ale moze tam tak jest jak w Suzuki, ze bez wcisnietego sprzegla nie uruchomisz rozrusznika. Ale to tylko moje domysly, nie znam Wild Stara.

sprawa tyczy wildka ale w dragach jest identycznie wiem bo jeżdziłem i nietrzeba wciskać sprzęgła by odpalić muj pali czy to z wciśniętym sprzęgłem czy to nie pod warunkiem że złoże stopke

np jak chcę rozgrzać sprzeta to muszę na nim siedzieć.

 

Do serwisu nie jest daleko - Centrum Motocyklowe Adamiszyn - wyjazd na Poznań

Pozdrawiam

ehoo nie jestem z samego gorzowa do adamiszyna mam 40 km kupowałem u niego draga to dokładnie go znam.za zimno ,gdyby nie to bym już u niego był chociaż czy ma on dobrego mechanika to niewiem , jak mu powierzyłem dragstara żeby mi założył filtr curyakina to niebardzo sobie z tym radził moto totalnie zmienił parametry - byl słaby dusił sie a p.max to 120km/h kombinował z dyszami regulacja itp i niewiele to pomogło . może lepiej zna się na instalacji el.niewiem ..niemoge teraz nic zrobić to chociaż o tym popisze

ale dzięki za wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wracajac do tego zerwanego gwintu to w Wiekszym warsztacie samochodowym maja takie "ustrojstwo" do wkręcania stalowej spręzynki bedacej odpowiednikiem nowego gwintu.

Stosuje sie to od lat przy zerwanych gwintach Świec! ! ! IDEALNE ! Szczegolnie w aluminiopodobnych częściac pozdr. :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dokonalo sie !!!! :buttrock:

Zalozylem puste,dlugie, zajebiscie glosne wydechy do mojej Dragusi :crossy:

Ponizej kilka fotek z "operacji tlumik lub ... brak tlumika" :biggrin:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...ae02df6275.html - przygotowania " na stole operacyjnym pacjentka" :buttrock:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...1c612f8d30.html - Dragusia " na golaska " :clap:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...aa0bfa589a.html - od strony silnikora ( tez golasek )

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...37c364450b.html - i juz w nowym ubranku w pelnym slonku poranka godzina 09.05 :clap: :)

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...