Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w słoneczny zimowy dzionek

Czy może miał ktoś z kolegów okazje korzystać w trasie z pomocy drogowej??

 

Co do apteczki to przy poważniejszych urazach i tak należało by wezwać pogotowie

A urazy typu rozcięty palec otarcia itp. mozna opatrzeć doraźnie małym zestawem

 

A zdejmowanie koła samemu z DragStara w trasie też może się nie udać dlatego pytałem o pomoc drogową mają sprzęt na samochodzie i pomogą

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co wiem, spray przydaje się tylko do bezdetkowych. :icon_question:

Więc może lepiej wozić detkę i łyżke do opon :clap:

 

 

Wożenie spraya zdecydowanie bardziej poprawia mi samopoczucie ;) niż wożenie łyzki i dętki ;)

:buttrock: :bigrazz: :biggrin:

 

A na serio to są spraye do dętek.

W przypadku gdy z dętki będzie absolutna dętka to ... laweta

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wczesniej pojawiały się na forum pytania dot.

stosownego przełącznika do dodatkowych lamp itp.

 

znalazłem coś takiego: http://www.kuryakyn.com/products.asp?bn=metric&ci=3540

 

i powiem ze jestem pod warazeniem. Co prawda cena nie jest

najniższa, ale wśród tego badziewia na które się natknąłem przeszukując

czeluście sieci to jest naprawde coś godne mojego Draga :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, motocykle do obejrzenia na Moje Dragi. (mam nadzieje, ze dziala).

Co do klosza, szukam w Polsce od dluzszego czasu i na aukcjach brak. Oczywiscie pozostaje WMW. Jesli juz to od razu biore biale kierunki plus diody do tylnego klosza :lalag: . Pozdro

Ja już mam biale klosze kierunkowskazow+ w tylnym kierunkach zamiast 2włuknowej zarowki mam 1włuknowa i do tego fajne koleczko o srednicy 2 cm zrobione z czerwonych diod jako obrysowki, fajnie to wyglada, jak znajde fotke to wkleje a tymczasem jakbys znalazl gdzies biały klosz ew. wymyslił jakis ciekawy bajer z diodami to daj mi znac, chetnie wyproboje :clap:

 

 

EDIT:

 

http://img146.imageshack.us/img146/8948/ya...vs650013ub4.jpg

Edytowane przez LukaszXVS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafia z KOlska (k.Nowej Soli.) Sakwy tanie nie sa ale jakość rewelacyjna. Gruba skóra, nie przemakają, nie deformują się nawet po wielu latach.

Czy można byłoby otrzymać jakiś namiar (link) na nich?

 

 

Namiar (nr tel) był podany kilka postów po tym , który cytujesz, poczytaj.

 

Spray do bezdetkowych jest świetny - widziałam kilka razy zastosowanie, sprawdza sie rewelacyjnie.

Ktoś wcześniej pisał, że jest tez spray do detkowych. Jestem ciekawa - jak to działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiar (nr tel) był podany kilka postów po tym , który cytujesz, poczytaj.

 

Spray do bezdetkowych jest świetny - widziałam kilka razy zastosowanie, sprawdza sie rewelacyjnie.

Ktoś wcześniej pisał, że jest tez spray do detkowych. Jestem ciekawa - jak to działa ?

Mniej więcej podobnie jak ten do bezdętkowych tylko że po jakimś czasie pompujesz Oponke :flesje: Specyfik do dętkowych poprostu zakleja dziury, dziurę do jakiejś tam średnicy. :biggrin: i nie wypełnia całej opony i nie twardnieje jak ten do bezdętkowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej podobnie jak ten do bezdętkowych tylko że po jakimś czasie pompujesz Oponke :flesje: Specyfik do dętkowych poprostu zakleja dziury, dziurę do jakiejś tam średnicy. :biggrin: i nie wypełnia całej opony i nie twardnieje jak ten do bezdętkowych:)

A sprawdzał to ktoś osobiście czy to tylko teoria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...