Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź linkę prowadzącą od przedniego koła (z lewej strony) do szybkościomierza. Prawdopodobnie jest ukręcona.

W DS 650 to ustrojstwo jest mechaniczne, z elektryką nie ma nic wpólnego.

 

 

dzięki :)

szczęśliwie nic się nie ukręciło ani nie urwało...

odkręciła się nakrętka podtrzymująca linkę przy liczniku przez co wypadł ten dżinks z licznika i dlatego się nie kręciło :biggrin:

odkręciłem licznik, linkę przy kole zrobiłem co trzeba i można hulać dalej :crossy:

satysfakcja z samodzielnej naprawy...bezcenne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakoby moja Yamaha jest sprowadzona z Usa to jak często bywa kierunki z przodu stale sie świecą... A ja chce zeby tylko świecily w momencie gdy włacze kierunek...I mam pytanie jak to zrobic??!!

Pozdrawiam marian00

Edytowane przez marian00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakoby moja Yamaha jest sprowadzona z Usa to jak często bywa kierunki z przodu stale sie świecą... A ja chce zeby tylko świecily w momencie gdy włacze kierunek...I mam pytanie jak to zrobic??!!

Pozdrawiam marian00

 

z przodu w kierunkach sa zarowki dwuwloknowe. Jedno wlokno 5 wat swieci sie stale, a drugie 20 wat, jak wlaczysz kierunki. Najprosciej to bedze chyba rozlaczyc zasilanie, gdzies w lampie latwo znajdziesz odpowiednie kabelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja USA ma po trzy kabelki do każdego kierunku.Tylko że te świecące kierunki to też jest brysówka albo postojówka.W głównej lampie nie ma miejsca na żarówkę postojową.Jeśli Ci to bardzo przeszkadza to w lampie głównej należy rozpiąć dwa spięte razem kabelki prawdopodobnie koloru niebieskiego.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!

Mam pytanie odnosnie zawieszenia w Dragu bo nie wzielem z UK manuala.

Tylny amor ma duza regulacje zawieszenia a fabrycznie jest ustawiony na 3.

Skale ma od 1 do 7 i teraz pytanie w ktora stone trzeba skrecic aby go utwardzic na polskie drogi??? ;)

Ja mam fabrycznie na 3 i troche mi dobija na polskich dziurach :smile:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie,

 

Pragnę dołączyć do szacownego grona kolegów wraz z moim małym nowym dragiem ;-)

foto poniżej ;-)

http://bikepics.com/pictures/1360764/

 

Koledzy i koleżanki mam do was prośbę,

poszukuję siodła pasażera a serwisowa cena mnie powaliła, czy jesteście mi wstanie pomóc w zakupie dragstar 650A classic

 

pozdrawiam

 

Oczywiście dodam, ze kolor właściwy :icon_mrgreen:

Edytowane przez luccass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja USA ma po trzy kabelki do każdego kierunku.Tylko że te świecące kierunki to też jest brysówka albo postojówka.W głównej lampie nie ma miejsca na żarówkę postojową.Jeśli Ci to bardzo przeszkadza to w lampie głównej należy rozpiąć dwa spięte razem kabelki prawdopodobnie koloru niebieskiego.

 

No własnie tu jest problem bo w lampie przedniej jest rozdzial na prawy i lewy kierunek...

Pozdrawiam marian00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!

Mam pytanie odnosnie zawieszenia w Dragu bo nie wzielem z UK manuala.

Tylny amor ma duza regulacje zawieszenia a fabrycznie jest ustawiony na 3.

Skale ma od 1 do 7 i teraz pytanie w ktora stone trzeba skrecic aby go utwardzic na polskie drogi??? :clap:

Ja mam fabrycznie na 3 i troche mi dobija na polskich dziurach :bigrazz:

 

Miałem ten sam problem i przestawiłem na 7 bo często jeżdzę z plecaczkiem i teraz jest super .

Jesli jeździsz sam to może spróbuj na 5 .

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie,

 

Pragnę dołączyć do szacownego grona kolegów wraz z moim małym nowym dragiem ;-)

foto poniżej ;-)

http://bikepics.com/pictures/1360764/

 

Koledzy i koleżanki mam do was prośbę,

poszukuję siodła pasażera a serwisowa cena mnie powaliła, czy jesteście mi wstanie pomóc w zakupie dragstar 650A classic

 

pozdrawiam

 

Oczywiście dodam, ze kolor właściwy :icon_mrgreen:

 

 

Panowie proszę o podpowiedź, szukam siodła dla pasażera PILNIE- 650A CLASSIC :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś szukał siodła do DS,myślę że pozostaje tylko Ebay.de,tam najszybciej coś znajdziesz.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luccass witaj w kręgu pozytywnie zakręconych. Zwłaszcza że z moich rodzinnych stron piszesz ;)

Szerokiej drogi! :) i do zobaczenia w okolicach Łodzi. :wink:

 

Panowie nowe graty się pojawiły u mnie na sprzedaż do Draga 1100 zdjęte z mojego. Wszytko na zdjęciach w linku poniżej. Zainteresowanych zapraszam na priva. :)

pozdrawiam i pogody życzę ! :)

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...8entry1270958

 

 

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za przywitanie,

a co do ebay`a to meczę już i .de. com ale bez skutecznie ;-(

 

pozdrawiam

 

Witaj! :icon_biggrin:

mam ten sam problem szukałem, szukałem może słabo bo nic nie widziałem

za to znalazłem tapicera, który robi takie rzeczy na moto, za ok 300 zł przerobi tylny "stołek" na coś dla ludzi

po zakończeniu sezonu chyba go odwiedze (co prawda to w mojej okolicy)... poszukam adresu i powieszę na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...