Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej robić prawko?


Gość Panna Nervosa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy zachwalają szkołe Tomka Kulika z forum ... poczytaj w archiwum, sporo tego znajdziesz :D

Nie chodzi tu o szkołę.

Tylko o ośrodek egzaminacyjny.

 

Chyba nie znajdziesz nic lepszego. Ja byłem na Odlewniczej i nie narzekam.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja zdaję na odlewniczej. Jutro (22 Maja ok. godz. 10 zdaję tam kat.B :D ). Generalnie po nowelizacju ustaw zarówno tam jak i na Bemowie zdawalność nie jest fajna, mimo wszystko że egzaminatorzy to buraki a w okolicy ośrodka trwają teraz jakie budowy i remonty to chyba na Bemowie jest jeszcze trudniej. Z opinii innych myślę że Odlewnicza jest troszkę łatwiejsza.

 

Co do zapisów jak pojedziesz z samego rańca to czekasz ok 3 tyg. na termin, bez względy czy sama teoria, praktyka czy razem. No ale trzeba być z samego rana bo na dzień jest ograniczona ilość zapisów...

 

Wie ktoś przy okazji ile czeka się na odbiór prawka? Mieszkam na Mokotowie (urząd na Wiktorskiej 91A czy jakoś tak).

 

Pozdrawiam i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trudności zdawania Bemowo czy Bródno to zależy dla kogo, bo tak ja w moim przypadku mieszkam na Bemowie i nie mam problemu z jakąś trudnością. Ale ponieważ nie można zdawać kategorii A na Bemowie to musiałem zobaczyć jak się zdaje na Bródnie i akurat w moim przypadku też nie miałem problemu.

 

Co do terminu zapisu to się nie zgodzę że zawsze jest 3 tygodnie znam to z praktyki ostatnio na praktykę kategorii B na Odlewniczej czekało się nawet 1,5 miesiąca.

 

Na odbiór prawka czeka się przeważnie 2-3 tygodnie jest to taka norma wszędzie tak jest.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można czekać nawet 1.5 miesiąca, ale tak jak pisałem gdy zapiszemy się z samego rana i sporo wolnych terminów mają na nadchodzący dzień czeka się ok 3 tyg. Co do terminów ja narzekać na nich nie mogę....Wystarczy wpaść na 8 rano i ok. 3 tyg. się czeka.

 

Z resztą czy to aż taka wielka różnica? 3 czy 4 tyg. to i tak strasznie długo, a jak ktoś jeszcze bierze osobno teorię i praktykę to czeka na taki examin ok 2 miesięcy bez samochodu/motocykla...Łatwo można się odzwyczaić jeździć :) . Mam wrażenie że w tym kraju wszystko robią nam na złość :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...