Skocz do zawartości

odbior nowego prawka a oddanie starego


Rekomendowane odpowiedzi

wiem, ze ten temat powinien byc w "przepisach", ale zalezy mi bardzo na szybkiej odpowiedzi

(niech polezy pare dni, a potem go smialo przerzuccie - sorry za utrudnienia i mam nadzieje, ze ostrzezenia nie dostane za takie przekrety na forum ;) )

 

moj problem jest nastepujacy: mam do odebrania w niedlugim czasie nowe prawko (bo zdalem exam na kat. A i na nowym kwicie bedzie magiczne A,B)

co sie stanie z moim starym (a jednak dalej nowym - bo z gwiazdkami unii) prawkiem, na ktorym jest tylko kategoria B?

czy pani z okienka poprosi mnie o zdanie tegoz prawa jazdy?

 

wolalbym sobie zachowac tez ten stary plasticzek (wiadomo, wtedy prawko zawsze moze lezec sobie w katamaranie itepe itepe)

 

czy przejdzie patent, jezeli powiem ze np. zgubilem portfel w ktorym bylo prawko?

co o tym wszystkim sadzicie? :clap:

 

EDIT:

widze ze temacik w "piwie" dlugo nie polezal :clap:

no ale taka praca modow - swoja droga gratulacje za szybkosc reakcji :)

i w sumie to racje macie, nie ma co robic burdelu na forum, dlatego nastepne moje tematy bede juz zakladal w odpowiednich dzialach

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...najprawdopodobniej pani w urzędzie będzie Ci chciała to prawko zabrać ewentualnie zrobi dziurki lub przetenie rogi i Ci odda...

 

czy przejdzie patent, jezeli powiem ze np. zgubilem portfel w ktorym bylo prawko?

co o tym wszystkim sadzicie? :clap:

 

...w takim wypadku będziesz musiał napisać oświadczenie, że to prawo jazdy zostało zagubione i nie znajduje się w Twoim posiadaniu...(tak było w moim przypadku ale dokument został mi skradziony)

Edytowane przez Jola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...