Skocz do zawartości

Czy kupić nówka husqvarna TE 250 czy inny używany.


Rekomendowane odpowiedzi

A czemu KTM jest w uni a jaka cena?

Poprostu na czymś jest zaoszczędzone bo wbić się do konkurencji u nas chłopski pokupili i jedyne co chwalą to zawieszenie.

Np Zych ktory zajmuje sie sprzedaza husqvarna na polskie sprowadza je z czech co pozwala dodatkowo obnizyc koszty......Nie wydaje mi sie zeby husqvarna byla tak slabym motorem ze sprzedawali by ja w tej samej klasie co wr 250 tylko 10 tys zloty taniej :icon_rolleyes: Bo jezdza te motory w MP i jakos daja rade a wady i czesci ktore szybciej padaja sa w kazdym motocyklu mozesz kupic WR-e i zacznie ci sie sypac od poczatku a moze byc tak ze ja kupisz i bedziesz jezdzil na niej calle zycie i nic sie nie stanie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto jaki motor woli i jaki uwaza za lepszy wynika z prostej przyczyny ;) w zaleznosci jaką kto ma stycznosc z dana marka. Ja naprzykład w swoim Krakowskim kregu widze 95% KTMów (w Krk jest główny dystrybutor KTM na polske) i jedna husqvarne której zreszta juz dawno nie widziałem. Jak jezdze z róznymi ludzmi nawet trasy po całej małopolsce to jak boga kocham widziałem moze 20 husqvarn na trasie (szlaku) w zyciu :-) Na zawodach to samo na 100 motocykli 10 to omawiana marka :D a pewnie w innych regionach jest znacznie mniej Np KTMów i YAMAH i mysle ze stąd te róznice pogladów :-) a co do róznicy cen to ja nadal nie rozumiem skad taka przepasc sie bierze.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto jaki motor woli i jaki uwaza za lepszy wynika z prostej przyczyny :crossy: w zaleznosci jaką kto ma stycznosc z dana marka. Ja naprzykład w swoim Krakowskim kregu widze 95% KTMów (w Krk jest główny dystrybutor KTM na polske) i jedna husqvarne której zreszta juz dawno nie widziałem. Jak jezdze z róznymi ludzmi nawet trasy po całej małopolsce to jak boga kocham widziałem moze 20 husqvarn na trasie (szlaku) w zyciu :-) Na zawodach to samo na 100 motocykli 10 to omawiana marka ;) a pewnie w innych regionach jest znacznie mniej Np KTMów i YAMAH i mysle ze stąd te róznice pogladów :-) a co do róznicy cen to ja nadal nie rozumiem skad taka przepasc sie bierze.

Husqa te 250 wazy 116.5kg i ma 37.7km ktm 250 exc racing wazy 114.8kg i ma 32.1km a Yamaha wr 250f wazy 112.8kg i ma 33.9km wiec wydaje mi sie ze w tej klasie husq swoja nadwage nadrabia moca ,logiczne ze te 4kg wiecej nie jest az tak odczuwalne w terenie wiec nie ma czm sie przejmowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...