Skocz do zawartości

ZLOT BORNE SULINOWO


Rekomendowane odpowiedzi

JUŻ DZISIAJ ZAPRASZAM NA

III MIĘDZYNARODOWY ZLOT POJAZDÓW WOJSKOWYCH

BORNE SULINOWO 2006

KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 17-20 SIERPNIA

 

ZAPEWNIAMY NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIA I WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ

 

http://republika.pl/zlotborne/galerie/born.../adam/index.htm

 

WSPÓŁORGANIZATORZY ZLOTU

 

URZĄD MIASTA I GMINY BORNE SULINOWO

 

e-mail:[email protected]

www.republika.pl/zlotborne

www.bornesulinowo.pl

 

 

OPERACJA " MAJ 2006 "

 

W dnach od 28 kwietna do 3 maja odbył się na terenie Czołgowiska zlot Maniaków ASG. Głównym organizatorem była grupa ASG " Ghost Recon" z Trzebiatowa. A tak naprawdę to niejaki Decybel :icon_twisted:. Zabawa była wyśmienita, chłopaki mokli przez trzy dni, ale jakoś nie było widać niezadowolonych min. Niewątpliwą atrakcją było uczestnictwo w zabawie Bosmana i jego Ziła.

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

http://republika.pl/zlotborne/galerie/born...ojtek/index.htm

 

G R O S S B O R N

 

Być może niektórym się to nie spodoba. Dla innych zabrzmi kontrowersyjnie. Ale historii nie da się oszukać, żyjemy w tym mieście dzięki tym właśnie ludziom...

 

DANE Z II ZLOTU

 

II Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych w Bornem Sulinowie dobiegł końca. Oto dane z II Międzynarodowego Zlotu Historycznych Pojazdów Wojskowych:

 

Wszystkich Uczestników Zlotu było: 1775 w tym:

- bez pojazdów 1295

- pojazdy samochodowe 329

- motory 141

- pojazdy gąsienicowe 5

- transportery pływające 3

- quady wojskowe 2

 

 

W TYM ROKU BARDZO LICZYMY NA MOTOCYKLISTÓW

 

POLE NAMIOTOWE ZA DARMO

 

GROCHÓWKA GRATIS

 

WSZYSCY WJAZD BEZPŁATNY

 

DLA DUŻYCH POJAZDÓW CZĘŚCIOWY ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU

 

Z ZESPOŁÓW MAJĄ BYĆ MIĘDZY INNYMI ''WILKI''

Edytowane przez podgorszczaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO DO TEGO zlotu to nie jest to typowy zlot motocyklowy, to impreza zrobiona na wzór międzynarodowego zlotu pojazdów militarnych w Darłowie(cięzkie pojazdy wojskowe, gąsiennicowe,często z okresu II wojny światowej, motocykle typowo wojskowe), jeżeli chodzi o typowych motocyklistów nie poruszaacych się starszymi motocyklami np. ruskami a motocyklami współczesnymi to NIE POLECAM, zlot jest fajny i przyjemny dobrze można spędzić tam 2-3 dni jednakże to klimaty kurzu, brudu, i pyłu, wiem bo bywam tam co roku jak i w darłowie od kilku lat.

...oczywiście każdy podejmie decyzję indywidualnie, ale ja osobiście swoim moto bym się tam nie wybrał, POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem i dwa lata temu na 1 zlocie i rok temu na 2 zlocie i musze powiedziec ze niezle to sie rozwija. Miejsce bardzo dobre, fajny klimat. Co prawda nie bylem na sprzecie ale z rodzicami samchodem bo akurat bylem niedaleko na wakacjach, ale zlot naprawde super. Trzymajcie tak dalej !

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja bylem rok temu (tak przejazdem),miła imprezka ale raczej dla militarnych sprzetow lub dla fanow militariów, "droga" dojazdowa - aauua, do dzis mnie kregosłup boli... ale nad morzem sie za to wyleżałem

Edytowane przez Joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...