Skocz do zawartości

Zdałem na kat. A i B. Zdałem na prawko!!!


kris02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_twisted:

No no Szymek gratulacje Pytanko, gdzie robiłeś prawko, i za ile, dostałeś jakis rabacik ze wzgledu na te 2 kategorie??

 

Robiłem prawko u mnie na osiedlu w znajomym ośrodku. Zawsze jest rabacik na 2 kat. :rolleyes: Napewno nie polecam naszej szkoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie polecam naszej szkoły

No to, to ja wiem :P nawet nie mam zamiaru tam robić :icon_twisted: Dżezus nigdy w zyciu tam :) Hym myslałam o Liderze(1), albo o Atucie(2), ale chyba zostane przy tej pierwszej opcji :rolleyes:

 

Pozdrawiam

 

Młoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym myslałam o Liderze(1), albo o Atucie(2),

 

Lider to blisko bo przy VLO a jesli chodzi o Atut to bajer jest jeden w tym. Masz w kursie 5 godz jazd z4, vw i jeszcze czymś. Jednak w sumie dobrze jest jezdzic Puntem i cały czas się trzymać jednego instruktora, bo bywa tak, że w niektórych ośrodkach po paru godzinach jest zmiana.

 

Za jakiś tydzień jak odbiorę prawko przyjadę pod szkołe najpierw motocyklem a na drugi dzień autkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris02 serdecznie gratuluję!! :buttrock:

yamcia, polecam firmę PRAWKO, maja rozsądne ceny i rewelacyjne podejście do "kobiet na motorze". Jakby co nie płacą mi za reklamę, po prostu jestem zadowolona. Jak będziesz potrzebować to namiary dam Ci na priv-a.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja za 3 tyg startuje z kursem na A+B tylko będę to robił przez wakacje i kurde mole może do pracy pójdę (dorywcza) nagłośnienie\koncerty i jeśli to wypali to będę trochę zamotany bo nie wiem kiedy będę pracował a kiedy będę we Wrocławiu a mam do wyjeżdżenia razem 50h i nie widzi mi się abym jeździł 2-3h na tydzień... Myślisz kris02 że da radę 4h pod rząd ?

i tak 2 razy w tyg. czy cuś ? jak to było u ciebie ??

 

a tak pozatym to idę chyba do KURSANT`a we Wrocku chyba, że mi ktoś coś podpowie...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz kris02 że da radę 4h pod rząd ?

i tak 2 razy w tyg. czy cuś ? jak to było u ciebie ??

 

Mi sie zdarzyło mieć 4 godziny pod rząd. Powiem Ci tak. Kwestia godzin i termin jazd to jest sprawa dogadania się między tobą a instruktorem. Zawsze można jakoś to załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oplaca sie jezdzic 4 gordiny, po 2 lub 3 jestes tak zrabany ( jeszcze przy takich temperaturach ) ze nie bedzie Ci to wogole sprawiac przyjemnosci i zmeczenie spowoduje iz twoja koncentracja napewno nie bedzie taka jak na poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...