Skocz do zawartości

Witasa nowy BANDIT


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje !!! a jaka masz z tylu szeroka oponke bo ja widzialem zarabistego strita zrobionego z bandita tylko ze to byl 1200 "nawet sie zrymowalo" :D

 

z tylu opone mam normalnej wielkosci , nie jest zrobiony na streeta, hmmm moze kiedys, ale najpierw musze pomyslec o zarejestrowaniu go :]

 

Konik: jak sie jeszcze troche na bandycie przejedziesz to nie bedziesz mial watpliwosci :D a fezer :D ..... coz drogi jest poprostu, jak dla nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gratuluje... sluszny wybor :D moze w ktorys weekend wpadne do Wrocka to posmigamy gdzies razem ? Wczoraj zwiedzilem bielany bo kolega kupowal Quada =]

 

Gratuluje i zycze bezawaryjnosci sprzecicha

 

PS > Zmien avatar =]

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

Suzuki grzechotnik klekotnik ale bardzo niezawodny sprzęt. Będziesz zadowolony. Do zobaczyska na trasie.

pozdro

 

 

Ogromne GRATULACJE :clap: Bardzo się cieszę, że zmiana moto poszła ci tak sprawnie jak mi :)

 

BANDYTA fajny motocykl i swoje już pojedzie :icon_exclaim: Konik będzie jedynie wąchał twoje spaliny, a ja będę mogła na dwójkę przerzucić :) :icon_razz:

 

Widzę, że ładne we Wrocku zmiany nastały :bigrazz: Oby tak dalej :biggrin:

 

pzdr @starte

 

 

Astarte o jakich zmianach piszesz ?? Czyżby coś mnie ominęło??

 

 

również gratuluje zakupu, sama jestem szczęśliwą posiadaczką Bandita600S od 26 kwietnia :banghead:

wczesniej było Virago535, i muszę powiedziec że jazda na Bandicie jest jak dla mnie nieporównywalnie lepsza, chociażby to odejscie przy wyprzedzaniu :cool:

 

pozdr

to był 26 kwiecień jak ten czas popindala :bigrazz::D:D:D

A ktoś mówił, że na 4000 rpm będzie latał i cio ??? :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ładny kolor, gratulacje z dwóch powodów:

- zmiany sprzęta

- zmiany upodobań, tzn. w stronę motocykli, które jadą :icon_mrgreen:

 

btw uszczelniacze Ci się "nie kończą"?

 

hehe trzeba przyznac ze ten sprzed juz naprawde "jedzie" :clap:

no i twoje czujne oko nie przegapi niczego :) uszczelniacze juz sie skonczyly i juz kupilem nowe, ale wymiana tego ustrojstwa to masa czasu niestety :wink:

 

gratuluję witas!

chociaż na magnie jakoś bardziej pasowałeś do 'klimatu', a teraz to... no cóż, szukaj se nowych kumpli :icon_razz:

 

pozdrawiam i do zobaczenia w drodze!!!

o zesz ty Bartic, a wczoraj to cos innego mowiles, cos w stylu: "to kiedy jedziemy na autostrade, zeby nowy sprzet wyprobowac??" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe trzeba przyznac ze ten sprzed juz naprawde "jedzie" :cool:

no i twoje czujne oko nie przegapi niczego :) uszczelniacze juz sie skonczyly i juz kupilem nowe, ale wymiana tego ustrojstwa to masa czasu niestety :wink:

 

wbrew pozorom jeżeli masz odpowiednie narzędzia to jakieś 2h i po robocie. kiedyś sam wymieniałem w XJ i nie było tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte o jakich zmianach piszesz ?? Czyżby coś mnie ominęło??

No jak to o jakich... masa osób z Wrocka zmieniła sprzęty :icon_twisted: . Poczynając od Kakowej i Mariowej RR-ce :) , po moją piękną CBR-ke :P , przechodząc przez Horneciątka Grega i Szfagra :rolleyes: , no i kończąć na dwóch nowych Bandytach - Witasa i twojego B12 :P (jak kogoś pominęłam to przepraszam). Nie zapominając oczywiście o Kaśkowym GS-ie :P

 

pzdr @starte

Edytowane przez Astarte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano przeciez astarte CBR od tego sezonu jezdzi ;)

 

to mowisz z w suzuki normalne ze cos tam puka i stuka?:>

heh zobaczymy jak bedzie po regulacji :D

 

Regulacje nic nie dadzą taki jest urok Sushi :D grzechocze i klekocze ale to też ma urok. Na sychro leć na Rakową chłopaki naprawdę się znają i dobrze robią. Koniecznie wyczyść gaźniki i przygotuj się na wymianę płytek (choć może wystarczy tylko przełożnie - będzie taniej :D)

 

 

No jak to o jakich... masa osób z Wrocka zmieniła sprzęty :buttrock: . Poczynając od Kakowej i Mariowej RR-ce :) , po moją piękną CBR-ke ;) , przechodząc przez Horneciątka Grega i Szfagra :crossy: , no i kończąć na dwóch nowych Bandytach - Witasa i twojego B12 :) (jak kogoś pominęłam to przepraszam). Nie zapominając oczywiście o Kaśkowym GS-ie ;)

 

pzdr @starte

 

 

jak zwykle czujna na maxa :) oby ta czuność nie została w weekendy uspiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...