Skocz do zawartości

robale na texie!


maxt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na mokro. Woda+ sciereczka zazwyczaj wystarczy. Na bardziej rozmaza robactwo wspomagam sie niewielka iloscia mydla.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

Robali na texcie nie trzeba zmywać. Wystarczy jeden niezbyt długi wyjazd w deszowy dzień i wypłucze wszystkie. Pranko i impregnowanie raz do roku na konie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja kurtkę piorę raz na 2 tygodnie. Wrzucam do pralki, proszek + Vanish, 30 min i jest nowa biała i pachnąca . Nie wiem czy innej kurtki wytrzymają taką metodę czyszczenia, moja się się sprawdza znakomicie i nie śmierdzi potem!! Tex szczególnie lubi nim nasiąkać nawet po małej przejażdżce !!!!!

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

Ja swoja kurtkę piorę raz na 2 tygodnie. Wrzucam do pralki, proszek + Vanish, 30 min i jest nowa biała i pachnąca . Nie wiem czy innej kurtki wytrzymają taką metodę czyszczenia, moja się się sprawdza znakomicie i nie śmierdzi potem!! Tex szczególnie lubi nim nasiąkać nawet po małej przejażdżce !!!!!

 

pzdr.

 

W mordę :icon_twisted: wyszedłem na flejtucha ;) Ale przyznam się, mam trzy kurtki :)

Poza tym jak się szbko jeździ to się wietrzy, też szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja kurtkę piorę raz na 2 tygodnie. Wrzucam do pralki, proszek + Vanish, 30 min i jest nowa biała i pachnąca . Nie wiem czy innej kurtki wytrzymają taką metodę czyszczenia, moja się się sprawdza znakomicie i nie śmierdzi potem!! Tex szczególnie lubi nim nasiąkać nawet po małej przejażdżce !!!!!

 

pzdr.

 

...ale nie miałeś w kutce żadnej membrany? Bo jeśli tak to już nie masz. ;) No chyba że pierzesz bez wirowania. Wszystkie membrany uszczelniające jakoś słabo znoszą pranie w pralce :icon_twisted:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordę :) wyszedłem na flejtucha ;) Ale przyznam się, mam trzy kurtki ;)

Poza tym jak się szbko jeździ to się wietrzy, też szybko.

 

Eee bez przesady, nikogo nie chciałem w ten sposób oceniać, ani nic takiego sugerować, ale czasami strach podejść do motocyklisty bo kurtka jego wali .... niesamowicie. Rozumiem jeszcze podejść do jakiejś spoko laski w śmierdzącym texie ;) , jej niemiły zapach może zrekompensować widok fajnych balonów. ;) .

...ale nie miałeś w kutce żadnej membrany? Bo jeśli tak to już nie masz. ;) No chyba że pierzesz bez wirowania. Wszystkie membrany uszczelniające jakoś słabo znoszą pranie w pralce :icon_twisted:

 

Ta kurtka AS jest strasznie gówniana, po pierwszym lepszym deszczu byłem mokry więc membrany, uszczelniacze,impregnaty mam głęboko (pewnie jakby to była jakaś kurta z hiper-membraną za 1500 zł, w inny sposób dbałbym o jej czystość) ... Wirowanie jest i to przeważnie maxymalne obroty (żeby szybko wyschła), do odcięcia :P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...