Skocz do zawartości

Zawory honda CB 500


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oglądałem moto Honde Cb i bardzo tłukły zawory i nierowno chodziła, ale podobno niebyła jeżdzona przez 2 sezony wiec myśle że to naturalen ze gaźniki są do synchronizacji i do czyszczenia, a co z zaworami? ile kosztuje synchronizacja i czyszczenia a ile ustawienie zaworów? Macie ta honde to chyba wiecie co ile kosztuje i jak bardzo słychac na wolnych obrotach zawory to co to moze być czy tylko wystarczy ustawić czy będą jeszcze jakieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oglądałem moto Honde Cb i bardzo tłukły zawory i nierowno chodziła, ale podobno niebyła jeżdzona przez 2 sezony wiec myśle że to naturalen ze gaźniki są do synchronizacji i do czyszczenia, a co z zaworami? ile kosztuje synchronizacja i czyszczenia a ile ustawienie zaworów? Macie ta honde to chyba wiecie co ile kosztuje i jak bardzo słychac na wolnych obrotach zawory to co to moze być czy tylko wystarczy ustawić czy będą jeszcze jakieś problemy?

Mam CB 500 od trzech sezonów czyszczenie gażników i regulacja to koszt około przynajmniej u mnie 300 zł Co do zaworów u mnie też klepią ale nie mam teraz kaski aby pojechac i nie wiem ile to będzie w sumie ...jak się rozgrzeje wszystko jest ok obroty w granicach 1600 na wolnych ...Jednego jestem pewien świece mam do wymiany i zastanawiam się czy kupić NGK z platynowymi końcówkami bo takie podobno najlepsze ...Tylko czy jest sens do mojego 10 letniego staruszka???? zobaczę bo jak mówiłem 3 sezon a już chciałbym zmienić na coś większego ..pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chcesz sprzedać ? Jak tak to prześlij zdjacia na meila i podaj cene.

wiem że szukasz czegos takiego ale uwierz mi teraz nie mam sałaty na dołożenie na inny a sezon już trwa dopiero co wróciłem z przejażdzki ....super po prostu odlot ....185 km/h he he dalej już chyba by nie poszła zreszta wiatr trochę przeszkadza a przy mojej wadze 70 kg jeszcze skrzydełka i podziwiałbym Wawę z góry ...ale szukaj wart moto jak na początek ...no i honda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten stukot zaworó to powarzna sprawa czy przymrórzyc oko na to i na gaźniki

Ja zawsze wychodzę z tego zalożenia ...wszystko można naprawić ....trzeba mieć albo kasę ( której nie mam ) albo łeb aby to zrobić( z tym też ciężko ) więc smigam na razie i odkladam na pożądny przegląd i maly remont .....no ale jak nie chcesz tego przechodzić to tylko zapraszam do jakiegoś salonu kolor też będziesz mógł sobie wybrać ;) .....Jak się nie ma tego co się chce to się kocha to co się ma ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróc uwage czy to napewno zawory bo często w cb słychać sprzegło

A może chcesz sprzedać ? Jak tak to prześlij zdjacia na meila i podaj cene.

jak coś to ja szykuje sie do sprzedarzy swojej cb :buttrock: tyle ze do wymiany jest napęd wytrzyma jeszcze troche ale niedługo bo kończy sie regulacja cena 5500zł 1995r stan dobry wiecej info na pw :banghead: sorry za spam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...