Skocz do zawartości

Jak zarejestrować MW 750?


Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się szczęśliwym posiadaczem MW 750 kupionym na motobazarze we Wrocławiu od Ukraińca. Motocykl ma oryginalne papiery oraz posiadam spisaną umowę ze sprzedającym. Jak mam go oclić? Mogę to zrobić samodzielnie czy też musiał to wykonać poprzedni właściciel przekraczając granice? Zrobiłem już tłumaczenia umowy i dowodu rejestracyjnego zatem czas na nastepny krok, którym jest Urząd Celny niestety. A może łatwiej zarejestrowac go jako pojazd zabytkowy?Na wszelki wypadek spisałem dodatkowe umowy na ramę oraz silnik i papiery.Gorąco dziękuję za wszelkie podpowiedzi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co chyba będziesz miał spory problem z tym. Mało takich przypadków bywa jak twój. Sam jestem ciekaw jak coś takiego załatwić.

 

To jak nikt nie będzie wiedział to napisz jak Tobie się udało to załatwić.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że to mówie ale się w*j*e*b*a*ł*e*ś , jeżeli poprzedni właściciel nie zrobi wyrejestrowania na Ukrainie. Weż kolesia ścignij o papier z urzędu komunikacji że motor został wycofany z ruchu na Ukraini i jest możliwość jego sprzedaży. Umowa, umową a ukrainiec może zniknąć. Na razie nie zarejestrujesz. Nie idź do celnego bo Ci skują na drugi dzień , gdyż umowe sobie można samemu wypisać:> Ścigaj ukraińca o papiery z urzędów na Ukrainie. Jak już to będziesz miał to przetłumacz, zrób przegląd, zapłać Vat<celny bodajże Vat-25> i idż rejestruj. Pamiętaj jedno: że jak nie masz kompletu dokumentów to lepiej dzwoń do urzędu , gdyż nie jedna osoba nocowała na dołku za brak briefu i wyrejestrwoania z danego kraju. Daj znać a postaram się pomóc. Papiery też moge znaleźć:><PW>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...