Skocz do zawartości

endurak do 5,000 zł


BIL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy możecie mi doradzić, szukam motocykla enduro w tym przedziale cenowym.

Ma być tani w eksploatacji do jazdy raczej po czarnym. Chciałbym 4 suwa, ale one są droższe niż 2 takty.

Powinien mieć 1 cylinder - musi być tani.

Części - powinny być dostępne i niezbyt drogie. Bardzo podobają mi się motocykle Aprilia Tuareg Rally 125, ale przecież ta firma chyba ma kłopoty, więc czy będą części, czy będe musiał czekać na nie 2 miesiące itd ? To mnie nie uszczęśliwia. Wiem, że mają dobre silniczki rotaxa.

 

:D

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy jakiej dokladnie pojemnosci szukasz, przy kwocie 5tys zł dostaniesz fajnego 4T 125 - Suzuki DR125 jest to dual wiec nadaje sie idelanie do latania po asfalcie czy lekkim terenie ale raczej szybko ci sie znudzi. Najlepszym rozwiazaniem wydaje mi sie byl by zakup jakiejs krowy (czyt. poj silnika- 600-650) i tu wszytkie japonce z poczatku lat dziewiedziesiatych wydaja sie spelniac twoje oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym 4 suwa, ale one są droższe niż 2 takty.

ale za to eksploatacja 2T jest droższa - wiecej pali (+ drogi olej do mieszanki) no i zuzywaja sie dużo szybciej

 

to pierwsze moto??

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, już jeżdziłem na lekkich motocyklach 150 ccm.

 

Powinien być tani w eksploatacji, ale może być 4 suwem. Musi być solidny + taki w którym mógłbym wszystko(większość) zrobić sam. Co proponujecie ?

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/showcat.php?id=8660...attr=Poka%C5%BC

przejrzyj sobie wszytkie oferty, jak juz mówiłem wg mnie nalpeij jak byś rozejrzał sie za jakims dużym enduro bo:

-to 4T...... co za tym idzie tanie w eksploatacji

-przy motocyklu mzesz zrobic wszytko sam jesli tylko amsz troche zecięcia i chęci

-sa solidne, jesli tylko dobrze poszukasz znajdziesz sprzęt w którym co najwyzej jedyną czynnościa serwisowa bedzie zmiana oleju, filtrow i moze opon lub klockow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...