Skocz do zawartości

III Charytatywny Zlot w Sarnowie (slask) 13 maja


Timac
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza będzie w pełni legalna w kwestiach prawnych.

Odbędzie sie na stadionie Będzińskim dnia 13 Maja 2006 rzecz jasna , w organizacji pomagają nam Urząd Miasta oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji , będą kapele, pokazy jazdy itd. Oto wstępny plan imprezy:

 

godz. 16:00 Zbiórka i wyjazd Parady (miejsce rozpoczecia parady do ustalenia - parada bedzie eskortowana tak jak na MBS)

 

godz. 16:25 Rozpoczęcie imprezy, wjazd parady (jak zawsze przegazówka )

 

godz. 16:40 Rozpoczęcie Pokazów jazdy Extremalnej ( tu kieruje sie do wszystkich ktorzy są chętni do wziecia udziału w pokazach o poinformowanie i zgłoszenia do mnie, najlepiej na e-mail bądź gadu [email protected] lub gg 3005368.)

 

godz. 17:10 Pokaz jak udzielić Pierwszej Pomocy Motocykliście. ( Pokaz przeprowadzą ludzie z pogotowia)

 

godz. 17:30 Pokaz Palenia gumy. ( Również przyjmuje zapisy kto chętny i w miare możliwości będe załatwił opony do spalenia.

 

godz. 17:50 Konkurs rysunkowy dla dzieci " Mój wymarzony Motocykl"

 

godz. 18:20 Konkurs pt. Najwolnieszy Motocyklista ( jazda po odcinku drogi w jak najdłuższym czasie)

 

godz. 19:00 Konkurs Jazdy motocyklem w slalomie z jakiem

 

godz. 19:30 Konkurs Toczenia beczki

 

godz. 20:00 Rozdanie nagród z konkursów.

 

godz. 20:30 Licytacja przedmiotów na cel charytatywny. (Dom Dziecka & Damianek)

 

godz. 21:00 Pożegnanie dzieci z Domu Dziecka & Pokaz sztucznych ogni.

 

 

Objaśnienia...

1. Dzieci zostaną przetransportowane autokarem z Sarnowa na stadion.

2. Impreza będzie miała oprawe muzyczną ( dawajcie namiary na kapele ).

3. Oczywiście do godziny 21 impreza bezalkoholowa, osoby ktore będą startowały w pokazach , konkursach i przewoziły dzieciaki będą poddawany badaniu alkomatem.

( taka mała subjekcja).

 

Yamaha Custom Bike Będzin, będzie robiła bezpłatne kursy na kartę motorowerową dla dzieci (oczywiście dają do tego swoje skutery)

 

Patroni medialnie Radio Eska, Radio Katowice, TVP3

 

 

 

Następna atrakcja na zlocie Będziemy mieli prawdopodobnie gości czyli grupę Ressoruction Riders a w jej squadzie pojawi sie Mistrz Polski we freestyle-u motocyklowym STUNTER 13

Edytowane przez Timac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem nigdy w Sarnowie bo moto dopiero od wrzesnia zeszlego roku za ciężko zapracowane pieniądze kupiłem ... ale sporo o tym czytałem i pomysł jest w 100 % trafny a cel szlachetny ! ! !

 

Rozumiem ze zapisywać to się nie trzeba, jedynie to do konkursów ...

 

... ja to bym chętnie poprzetaczal beczke, albo najwolniejsza jazda ,., bardzo fajny pomysł ! :D

 

Jak wszystko się pomyślnie złoży to bedę !

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pogadam z qmplami z Cieszyna to moze tez wpadniemy cala ekipa.... :icon_razz: Takze jesli wszystko bedzie dobrze to zagoscimy :biggrin: :icon_razz: A jeszcze jedno pytanie... do ktorej to wszystko bedzie ? mam nadzieje ze do bialego rana :clap:

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...