Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomko gratulacje dla Norbiego, z tajnch źródeł doszła do mnie informacja że twój nowo nabyty sprzęt idzie na 100% na koło :)

 

a Co do jutrzejszego latanaka to ja sie pisze oczywioscie na 100%, ale ja dolacze tak ok 19 dopiero zreszta tak jak simon, dzisiaj troche latałem ale nikogo nie było, na miescie tylko jednego skutera minełem :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich

 

witajcie, nie wiem jak wy ale ja dzis latam na sprzecie, moze pogoda narazie nie dopisuje ale pozniej i wieczorem bedzie dobrze podobniez, jak cos to picie eski do mnie bo dostepu do neta nie bede miał do wieczora

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomko gratulacje dla Norbiego, z tajnch źródeł doszła do mnie informacja że twój nowo nabyty sprzęt idzie na 100% na koło :)

 

witajcie, nie wiem jak wy ale ja dzis latam na sprzecie, moze pogoda narazie nie dopisuje ale pozniej i wieczorem bedzie dobrze podobniez, jak cos to picie eski do mnie bo dostepu do neta nie bede miał do wieczora

 

fajnie ze idzie :)

 

a dzis moze tez na chwilke sie spotkam z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k... za szybko wywiozłem sprzeta z Poznania :/

chetnie bym z wami posmigał, a tak musze czekac do piatku i dopiero wtedy moge dosiasc swego rumaka :]

 

 

Norbi, a w jakim temacie zostało dzis w gazecie umieszczone twoje zdjecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sobie dzisiaj polatalismy, no juz powoli zimno sie robi, łańcuchy nasmarowane, Mattiem łancuch przyokazji naciagnelismy wogole było fajnie :( pozdro dla wszystkich

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...