Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łojojojjjj Niezniszczalni mieli wczoraj takie loty ,ze sie........zniczczyli doszczetnie ;)

Norbi napij sie jeszcze kielona :flesje:

Madzia chetnie chociaz pamietam jak przyszłyscie a pozniej juz dom...i Luziego w lozku obok hahah

 

 

 

a quizu niestety nie udalo mi sie rozszyfrowac ;) za malo Was jeszcze znam...

za mało mnie znasz??? no ładnie Monia :D porostu nigdy nie widzialas mnie z góry ;)

 

 

Widzę, że Niezniszczalni zaznaczyli już swój teren w Longu (logo w ramce) ???

 

Wydaję mi się, że tajemniczym osobnikiem jest Norbi chociaż nie jesem pewien.

 

:clap: WYGRAŁEŚ

PRZEPRASZAM ZE DOSC DLUGO MNIE NIE BYLO NA FORUM ALE PO UKAZANIU SIE ZDJECIA W GAZECIE MOJE ZYCIE SIE ZMIENIŁO:)))HAHA WYWAIADY TE SPRAWY NP. WE WTOREK JESTEM ZAPROSZONY NA ROZMOWY DO "KALENDRZA KOŁOBRZEGU " :))A W SRODE BEDE W OLSZTYNIE :) CI Z KOLEI CHCA ZMIENIC HERB MIASTA :crossy: :biggrin: NA MOJE FOTO

 

PS. WIADOMO ZE BEDE RIKO:)

Edytowane przez Norberto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia chetnie chociaz pamietam jak przyszłyscie a pozniej juz dom...i Luziego w lozku obok hahah

za mało mnie znasz??? no ładnie Monia :biggrin: porostu nigdy nie widzialas mnie z góry :biggrin:

:clap: WYGRAŁEŚ

PRZEPRASZAM ZE DOSC DLUGO MNIE NIE BYLO NA FORUM ALE PO UKAZANIU SIE ZDJECIA W GAZECIE MOJE ZYCIE SIE ZMIENIŁO:)))HAHA WYWAIADY TE SPRAWY NP. WE WTOREK JESTEM ZAPROSZONY NA ROZMOWY DO "KALENDRZA KOŁOBRZEGU " :))A W SRODE BEDE W OLSZTYNIE :) CI Z KOLEI CHCA ZMIENIC HERB MIASTA :) :biggrin: NA MOJE FOTO

 

PS. WIADOMO ZE BEDE RIKO:)

 

Norbi zdrza sie najlepszym ,nawet tak medialnym jak Ty :biggrin: ....Jak bedziesz na tej rozmowie w Kolobrzegu to zaproponuj im "to" wlasnie zdjecie.....pokaz jak sie przybija gwzdzia po Poznańsku :cool:

Mysle ,ze wpadne w sobote :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riko tez bede w sobote i myśle ze spawacze tez sie zjawią :D

 

tak cicho cos mi sie wydaje ze zaczniemy opijać twoje urodziny juz od jutra jak pojedziemy z Norbim :bigrazz:

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest kolor twojej Kawuni ... Myślałem że do sportowych Kaw pasuje wyłącznie zielony ... Brawo za orginalność.

Tez mi sie podoba i dlatego własnie, ze nie ma takich duzo a nawet powiedziałbym wcale :)

Dlatego sie na nia zdecydowałem .

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dzisiaj doszla do mnie nasza flaga , no i jak wam sie podoba, ?? tylko trzeba na Bandziora stelaz zrobić do tej flagi ;)

 

Oto nasza flaga :banghead:

 

no i jak wam sie podoba ???

 

Pozdrawiam wszystkich

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Dzisiaj doszla do mnie nasza flaga , no i jak wam sie podoba, ?? tylko trzeba na Bandziora stelaz zrobić do tej flagi :)

 

Oto nasza flaga :)

 

no i jak wam sie podoba ???

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Riko, a myslales o zaslonkach, poscielce, pizamce i talerzykach? :D

Tak mysle, jak daleko zajdzie Wasza tworcza inwencja? ;)

Pozdrawia Zniszczalna :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...