Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm chyba powiedziec ze troche wiecej i jak by doszlo co do czego to mozna powiedziec ze wyjdzie taniej, zeby nie bylo potem ze czemu drozej a mialo byc tak no nie ... wiec to była taka sprawa tylko :)

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak czy siak zamawiam 4 koszulki, moim zdaniem to dobrze by było jakby była na kazdej koszulce ksywa, jednak jeżeli nie da rady tego zrobic to sie z tym jakoś pogodze

 

pozdro dla wszystkich

 

nowe forum ruszyło wiec sie logować i nie sciemniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chyba powiedziec ze troche wiecej i jak by doszlo co do czego to mozna powiedziec ze wyjdzie taniej, zeby nie bylo potem ze czemu drozej a mialo byc tak no nie ... wiec to była taka sprawa tylko :)

 

Riko przypucuj sie, że chciałes se na wydech zarobić...

Luzi dobrze kombinujesz, wiadomo czym taniej tym lepiej.

Myślę, że jeżeli nie bedzie na koszulkach ksywek to katastrofy też nie bedzie.

Dajcie znać co sie w końcu ustaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób ze mnie debila zamawiam se 4 i chce 4 i to sa dla mnie koszulki jak i naklejki nikomu ich nie dam ani nie sprzedam, no moze komus z niezniszczalnych jak mu zabraknie np. :D

 

taki madry jestes na na forum niezniszczalnych sie zalogowałeś bo z tego co widze to nie

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie się zalogowałem na forum. Jak juz Laska wspmniał, mam na imię Łukasz i wraz ze Shrekiem jestem adminem banku krwi. Gdyby coś się wydarzyło (tfu, tfu, tfu) trzeba się mna skontaktować. Laska będzie wiedział jak mnie znależć i jak znależć telefon do mnie. Jakieś pytania wątpliwości kierujcie na emila albo gg. Mam nadzieję, że Łukasz wraca do zdrowia.

Póki co, w banku jest 0 krwi. Jak Laska wspomniał, organizujemy akcję na 16 grudnia, gdzyż wielu z nas oddało krew dla Łukasza i musimy jescze troszkę poczekać. Ale bank juz działa! Można oddawać krew kiedy sie chce. 16 alcja bedzie od rana tj od 8.00, czy 9.00, bo stacja musi dostac krew do godziny 12,00. Mam nadzieję, że tego dnia ją zablokujemy. Idea banku jest taka, że krew jest oddawana HONOROWO ale w razie nieszczęscia stacja powiadomiona przeze mnie albo przez Shreka, zorganizuje potrzebną ilość. Nie trzeba będzie robic pospolitego ruszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu sa konkrety gratulacje za pozytyw zalatwienia z tym bankiem bo w tyk kraju nic nei jest proste

 

a nastepne pozytyw info mam takie ze nie tylko nas rusza radosc i usmiech dzieciakow i zaczelismy cos zupelnie nowego a na dowod mam wycinek a raczej cytat z zawiadomienia na slub niejakiego M. Baraniaka --- dymek znasz go ---

 

# UPRZEJMIE PROSIMY ABY EWENTUALNE BUKIECIKI KWIATOW ZASTAPIC NP. KSIAZECZKA, MASKOTKA LUB SLODYCZAMI, KTORE PRZEKAZEMY NA DOM DZIECKA#

 

i wszstko jasne

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób ze mnie debila zamawiam se 4 i chce 4 i to sa dla mnie koszulki jak i naklejki nikomu ich nie dam ani nie sprzedam, no moze komus z niezniszczalnych jak mu zabraknie np. :)

 

taki madry jestes na na forum niezniszczalnych sie zalogowałeś bo z tego co widze to nie

 

laska - spokojniej troche ! nie wiem po co ci 4 koszulki, ale skoro aż taką ilośc potrzebujesz to sory !

 

co do forum - jak by działało jak trza to bym się zalogował ! z resztą jeżeli od loginu ma zależeć moje zaangażowanie to wiesz co o tym myślę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze od loginu, tylko sie wytrzasasz niewiadomo nad czym, co i ile ja chce to moja sprawa, mam to w nosie czy jestes zaangazowany w ten czy inny sposób, poprostu nie lubie jak ktoś robi ze mnie debila, a to właśnie zrobiłeś, chyba ze to miało byc smieszne to sorrrry !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laska weź przestań ! chyba się nieźle nie wyspałeś dzisiaj ! jakiego ku*wa debila ! przed postami o koszulkach gadałem z riko i sam stwierdził, że dobrze by było zrobić limit koszulek - przystałem na to (bo według mnie nie potrzeba więcej niż 3 - widocznie się myliłem) i nawiązując do ustaleń z riko wpisałem na forum ! a ty, że debila ! jeżeli ja pisząc coś takiego zrobiłem z ciebie (niby) debila (co uważam, za totalną pomyłkę, bo nigdy nie miałem, nie mam i nie będę miał zamiaru zrobić debila z kogoś z naszych !!!!!!) to tak samo inni mogli się poczuć jak radas pisał o ""limicie"" na naklejki... a nic takiego się nie stało ! Czepiłeś się mnie takiej bzdury - o fuck ! Aż nie miło się zrobiło !

 

taki madry jestes na na forum niezniszczalnych sie zalogowałeś bo z tego co widze to nie

..... odnośnie zaangażowania (moje odczucie)

 

http://www.niezniszczalni.website.pl/forum/

 

stronka jeszcze w budowie

 

już nie bawem otwarcie naszego forum

 

jak się miałem niby na to forum zalogować... ? :icon_rolleyes:

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zesmy se pojechali ;)

 

Nic nie wiedziałem o jakims limici, podobno im wiecej tym taniej?? z reszta to nie wazne.

 

widze ze kolega jest dośc wrazliwy wiec kłaniam czoło i sorki :icon_razz:

 

ja i tak chce 4 koszulki i po 5 naklejek 10x10 kolor czarny i biały i to samo z 15x15.

 

TO JEST TYLKO DLA MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na koszulki sie piszę i to nawet 2 sztuki :) Z naklejkami Riko wiesz co i jak więc tutaj nie będe sie rozpisywać.

 

Luzer pamietasz jak jechaliśmy na bazar w tym roku i wyjechałeś ze zrobieniem filmu. Nad tym powoli zacznij mysleć, bo trzeba będzie jakąś furure zrobić. :banghead:

 

Pozdro NIEZNISZCZALNI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszulki narazie zostawcie w spokoju

jak mi sie zrobi troszkę lużniej w robocie to sie tym zajmę

każdy powie co może załatwić i jak pomóc czyli co jak i za ile i wtedy się zdecyduje co bedziemy robić

i przestancie robić przedstawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...