Skocz do zawartości

honda shadow 125- przebiegi


Gość centymetr_sześcienny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość centymetr_sześcienny

krótko. pewna znana mnie osoba twierdzi, że 6-7 letnia honda shadow to grat, a przebieg 30 tys. to odległość dla niej niemożliwa do uzyskania (jak i dla każdej 125). poprostu motor po 30 tys. to rozkładający się trup. możliwe?

tak apropo. po ilu tysiącach wymienia się w wyżej wymienionej hondzie opony (niby głupie pytanie, ale odpowiedź dla mnie ważna).

oczywiście mowa tu o konkretnym motorze (6-7 lat i 30 tys.)

dzięki wszelkim wiedzącym i chcącym pomuc.

rzekłem.

Edytowane przez centymetr_sześcienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widze że kolega z Jaworzna, no cóż małe silniki nigdy nie miały dużej trwalości. Wszystko zależy od tego jak się traktuje taki mały silniczek, np. pyr , pyr czy ostro w palnik, nie mówię nawet o takiej podstawowej czynnosci jak rozgrzewanie, bo to święta zasada i tyczy się każdego sprzęta. Jest to czterosuw więc wytrzyma więcej od dwusuwa, ale wszystko i tak zależy od eksploatacji. Co do opon wszystko zależy od stylu jazdy.... i pamietaj o zasadzie 5 lat to wiecznośc dla opon i do kosza z taką gumą, nawet jeżeli nie jest zużyta, albo na huśtawkę znią....pozdrawiam..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

wiadomą rzeczą jest, że chopaki z Dżaworzna to najlepsi koledzy.

załóżmy, że sprzęt jest zadbany, olej był systematycznie wymieniany jak i układ przeniesienia napędu, silnik regulowany. czy 30 tys. przy takich środkach to i tak dużo (załóżmy także, że jest to """cruiser""", więc wątpię, żeby sprzęt był szczególnie katowany)?

_________________

 

miałem okazję jeździć na yamaszce YBR. fajny sprzęcik, tylko skrzynia się trochę zacina.

Edytowane przez centymetr_sześcienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Ja osobiście jezdze shadow 125. Moja ma juz przejechane 32tyś. a silnik dalej ładnie chodzi. Plusem jest tez że ja bardzo dbam o moją shadow. Widzialem na mobile shadow ktore mialy przejechane po 50-60tyś. i dalej stały w cenie. Ja w mojej hondzie opone wymienialem na początku tego roku przy przebiegu 30tyś i byla ona jescze orginalna lecz nie ma co ukrywać już na niej nic nie było, była to opona z przodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz co sie obawiać o przebieg :buttrock: ja mam Yamahe Drag Star 125 z przebiegiem blisko 28tys. i silnik chodzi idealnie!! Ogólnie to zależy jak kto jeździ, ale jak motocykl jest zadbany to nie ma obaw :(

 

BTW. Może chciałbyś kupić pięknego Drag Stara ?? :flesje:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

ogromne dzięki wszystkim Panom za pomoc w rozwianiu dziwnych wątpliwości mych. dzięki takim ludziom jak Wy nasz kraj jest taki piękny.

chyba powinni założyć osobne forum dla fanów pojemności 125. zadajemy za dużo głupich pytań (ciekawe kto mnie pierwszy za to schłoszcze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...