Skocz do zawartości

Do czego chopper ??


afish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwaga prześledziłem wszystkie wypowiedzi i postanowilem dorzucić swoją wersję. Sam nigdy nie miałem dylematu chopper( uznaję tu szeroko pojętą definicję) czy inne motocykle. Dlaczego? Bo dla mnie to styl życia i wolność , którą kocham najbardziej, coś co jest najbardziej zbliżone do przyjemności jaka płynie z jazdy na prawdziwym rumaku- takim z kopytami i ogonem. A dodatkowo jedyny sprzęt do wygodnej i dalekiej turystyki. NIkt mi nie wmowi, ze scigaczem bedzie szybciej i wygodniej- bo chcialbym zobaczyc "turystę" zapakowanego na 2 tygodniowy wyjazd z pasażerem, ktory po calym dniu w embrionalnej pozycji i wykorzystaniu wszelkich plynacych z niej zalet motocykla bedzie w stanie mowic o wygodzie i komforcie podrozowania. Daltego jesli ktos lubi podrozowac, kręcić setki kilometrów podziwiajac mijane krajobrazy to nie ma innej alternatywy( nie mówie o off-road) niz cruisery czy choppery. W końcu do tego zostały stworzone. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

powiem szczerze jestem posiadaczem virago 535 ale ze względu na charakter pracy nie mam dużo czasu wolnego no i żeby w dłuższa trase pojechac. Do tej pory zastanawiałem sie czy wypad na 500 km jest możliwy na motorze ale teraz myślę ze tak przekonaliście mnie no i za 2 tygodnie w moja podroż poślubna pojadę motocyklem wybieram sie do Zakopanego lub w jego okolice no i ode mnie to jest odcinek 500km!

dzieki wszystkim za opinie!

Mam tez problem bo przerobiłem oparcie tzn dospawalem bagażnik no ale gdzie tanio moge go pochromowac no bo narazie udalo mi sie znalesc miejsce za 300zl to troszke jest czy w ogole jest mozliwe znalezienie czegos ponizej tej kwoty?

interesuje mnie rejon konina poznania no i moze byc tez gdzies kolo inowroclawia!

czekam za info

dzieki i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zabawy

I do dojeżdżania do pracy 20 km przez kilka wsi (20 min)

I aby poczuć wiatr we włosach. Nie, to nie bo kask, ale jak to w dowcipie o łysym:

Czemu jeździ z otwatym rozporkiem? Odp. - jak wyżej.

 

Chopper - do zabawy i dlatego, że faceci to zawsze są mali chłopcy - lubią zabawki, które robią dużo hałasu i się błyszczą (piszę z pktu widzenia mężczyzny, jak to jest u Pań to nie wiem).

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crusier to najlepszy wybor jezeli chodzi o podrozowanie

Jak ktoś ma wątpliwości, niech przeczyta artykuł w najnowszym MOTOCYKLU 6/2006 pt "W krainie ostańców". Tu znajdziecie odpowiedź na pytanie zawarte w tytule wątku. Szacunek dla p. Waldka autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...