Skocz do zawartości

Głosna praca Multivara


przemas22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim wariatorem Malossi zamontowanym w Kymco zx 50 . Otórz pod obciarzenie podczas przyspieszania dochodza z niego dzwieki jest to pewnego rodzaju grzechotanie . Po wymianie na seryjny tego dziwku nie ma . Juz miałem kiedys z nim problem gdy skuter był zimny stukał .Okazało sie ze przykrywka od wario miała z ciasny otwór i była załozona na sztywno na wałek , po roztoczeniu było ok . Teraz założyłem cylinder 70cm i znów dochodza jakies dzwieki podczas przyspieszania .Gdy jade równo raczej ni słychac . Co moze byc przyczyna głosnej pracy wario . Czy moge załozyc na testy przykrywke od standardowego wario

Edytowane przez przemas22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe za masz wyjechane Rolki.Nie ma juz warstwy sciernej tylko metal trze.przy przyspieszaniu rolki przmiesczaja sie do zewnetrznej czesci talerza wario. i mogą tak halasowac

Rolki maja mniej niz 1000 pozatym jak pisałem na seryjnym wario objaw zanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, w moim skuterze też właśnie słychać wariator właśnie tak jak u ciebie podczas przyśpieszania i nie wiem co jest jak będe miał troche czasu to będe musiał do niego zaglądnąć jak coś wykryje dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, w moim skuterze też właśnie słychać wariator właśnie tak jak u ciebie podczas przyśpieszania i nie wiem co jest jak będe miał troche czasu to będe musiał do niego zaglądnąć jak coś wykryje dam znać

 

Ok a jaki masz skuter i wariator

Sam juz niewiem moze to rzeczywiscie po tej wymianie cylindra . Co mechanik mógł zepsuc i jakie mogą byc tego nastepstwa . Czy mógł np nieucelować pierścieniami zamki i jakie moga byc tego skutki . Jutro zdejme obudowy i o słucham cylinder w czasie jazdy

Edytowane przez przemas22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...