Skocz do zawartości

Odblokowanie Hondy nsr 50


Pawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na mod€le nic nie ma !! podstawe magneta musi przekręcic do końca chyba w lewo(a jak nie to w prawo nic się nie stanie ) wtedy będzie się wkręcał do pełnych 12 tys. gażniki są małe te orginalne fakt ja mam w swoim mikumi jakiś dużo większy od orginalnego i super głos oraz but aaa i zębatke z przodu niech zmieni o 2 lub 3 zęby to naprawde nie robi dużej różnicy szczegolnie jak zmieni gażnik to możę wrzucic zebatke o jeszcze wiekszej ilości zębów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: Dobra jest jeszcze jakas blokada poza tym???????????? na tlumiku niema! na module tez nie !! to gdzie?????

 

Powiedzmy ze to zrobie jak mowicie bedzie dochodzil do 12 tys. to co z tym walem ?? Zrobi sie jak makaron?????? po urywa itp??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podczepie bo nie ma sensu robic nowy temat. Moim rxem nigdy nie wkrecilem sie na maxymalne obroty . VMAX wg licznika to 70 -75 , czy mozliwe zeby cos jeszcze bylo przyblokowane?? Dodam ze moto w calosci seryjne , w wydechu tez nic nie grzebane , gaznik standart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wał nie pójdzie ani nic takiego w końcu silnik jest przystosowany do tego z tego co czytałem to japońce zrobili tak żeby zaraz po kupnie nie piłowa tego silnika tak a w sumie nie będziesz raczejj go kręcił powyzej 11 tys bo to makabra silnik wyje i to wszystko a dobrze ciągnie już od 6 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest ode mnie ze squadu.Honda na jalowym kreci na 8 tys.na ostatnim biegu tez kreci na max 8tys.i jedzie 65km\h Gaznik jest jakis dziwnie maly-10-12mm.

 

 

 

 

 

 

 

taki mam ten gaznik

 

 

Kolega jest ode mnie ze squadu.Honda na jalowym kreci na 8 tys.na ostatnim biegu tez kreci na max 8tys.i jedzie 65km\h Gaznik jest jakis dziwnie maly-10-12mm.

 

 

 

49 cmm3

 

 

 

 

taki mam ten gaznik 49 cmm3

 

 

Sorki pomylilem Gaznik mam maly 12 mm taki jak od 49 cmm3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...