Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem od niedawna szczesliwym posiadaczem hondy shadow, jak napisano VT 600cc. Problem lezy w mozliwosci, a raczej w jej braku (ponoc) zamocowania oparcia z tylu oraz bagaznika. Jako ze sam ekspertem nie jestem, a i fachowcy polecani przez pewnego czlowieka sa dla mnie podejrzani, zwracam sie do bardziej doswiadczonych motocyklistow, ktorzy juz niejedno widzieli oraz przezyli. :) Czy do tego modelu da sie zamontowac oparcie i bagaznik, czy tez nie? W linku znajduje sie zdjecie samej zainteresowanej.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/861/imag0117tm.jpg/

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam:) jestem od niedawna posiadaczem hondy shadow vt 700 jak i nowicjuszem na forum:)

CZYTACZ moj wujek ma taka sama honde jak ty i ma zamontowane oparcie i kufer stylu wiec napewno sie da podpatrze jak jest to u niego zrobione i dam znac.

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem od niedawna szczesliwym posiadaczem hondy shadow, jak napisano VT 600cc. Problem lezy w mozliwosci, a raczej w jej braku (ponoc) zamocowania oparcia z tylu oraz bagaznika. Jako ze sam ekspertem nie jestem, a i fachowcy polecani przez pewnego czlowieka sa dla mnie podejrzani, zwracam sie do bardziej doswiadczonych motocyklistow, ktorzy juz niejedno widzieli oraz przezyli. :) Czy do tego modelu da sie zamontowac oparcie i bagaznik, czy tez nie? W linku znajduje sie zdjecie samej zainteresowanej.

 

http://imageshack.us...imag0117tm.jpg/

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

Wysoko na błotniku masz zamocowane światła. Aby zamocować oparcie musisz też zamocować bagażnik, gdyż oparcie jest mocowane do bagażnika, ale w Twoim przypadku będzie problem z mocowaniem bagażnika, gdyż masz wysoko mocowaną lampę i nie ma już miejsca na oryginalny bagażnik. Trzeba coś przerobić, albo światła, albo bagażnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich

Jestem szczęśliwym posiadaczem od 21.06 shadowki jak na first moto jestem bardzo zadowolony tym bardziej ze lubię się delektować jazda(80km/h) już mam na niej około 200km gdy schodzę z mojej hani to myślę o kolejnym dniu żeby na nią wskoczyć ponownie :)

btw zna ktoś good mechanika z okolic katowic znajomy mi polecił koło kopalni wujek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączę si e z Wami moimi przewodami :))

Honda Shadow ACE 750 z pustymi dwucalowymi rurami rocznik 2002

Hail bikers from Poland!

Przywiozłem moją helcie ze sobą zza wielkiej wody. Tam jeżdziłem na niej cztery lata, a tu jeżdze juz drugi rok, i na razie jest ok. tylko drogi tu niebezpieczne hehe

pozdro

Edytowane przez burner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

O! Widzę że tu zaglądasz. :)

Na lubelskich drogach to może dopiero w przyszłym sezonie, a do tego czasu można by było pomyślec,

jak sklecic regionalną grupę...

Znam kilka osób jeżdżących hondą Shadow.

Może warto byłoby spotkac się jeszcze w tym roku - np. w Kazimierzu i pogadac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale spotkanie jak już trzeba organizować niedługo - póki pogoda ;)

Bo później nie będę busami dojeżdżać do Kazika :)

 

Miałem na myśli niedzielę 30.09

Wcześniej nie dam rady.

Chyba że w Lublinie któregoś popołudnia...

 

Miałem na myśli niedzielę 30.09

Wcześniej nie dam rady.

Chyba że w Lublinie któregoś popołudnia...

Ps. Czy jesteś użytkowniczką Lubelskiego Forum Motocyklowego?

http://lublin.riders.pl/forum/viewforum.php?f=22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli niedzielę 30.09

Wcześniej nie dam rady.

Chyba że w Lublinie któregoś popołudnia...

 

 

Ps. Czy jesteś użytkowniczką Lubelskiego Forum Motocyklowego?

http://lublin.riders...wforum.php?f=22

 

W ten weekend mam lota na Bieszczady;)

A jestem uzytkowniczką, nick taki sam jak tu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...