Skocz do zawartości

Dorabiane błotniki BMW / M-72


Matołusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po swietach ci dam namiary. moj chrzestny tez chcial dorabiac do wla i indiana, ale z tego co mi wiadomo, ta firma dorabia praktycznie do wszystkiego.

 

tylko koszty czasem moga przerosnac orginalne emowskie i bmw..

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj widzisz, zapomnialam :wink:

 

musze sie jeszcze z wujem widziec. ale spokojnie popytam, ale dalej uwazam ze lepiej sobie zalatwic stare nic bawic sie w dorobianie.. wiecej to moze wyjsc i nie bedzie warto. pozyjesz zobaczysz :cool:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku widziałem na łodzi dorabiany niski błotnik do emy za 250 zeta bez pałaka dolnego...robiony z jednego kawałka blachy na rolkach a nie spawany z pasow jak to wyglada w replikach do beemek( wygladało) jakbym wiedział ile bedzie klopotow z moim błotnikiem to kupiłbym nowy, ktorego nawet nie trzeba szpachlowac.faktem jest ze po 2 godzinach błotnik znalazł sie u panow z oldtimer garage szczecin i kosztował juz 450 ( upierali sie jak osły ze to ich wyrob )

 

przy blachach kasko dnieprow moze i warto robic stare bo nowych nikt nie dorabia...ale placic na allegro za tylny błotnik 300pln i to w stanie agonalnym pozniej go łatac naginac, klepac i szpachlowac to wole kupic dobra replike i miec w d.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldtimer garage - hym, każdy cwaniakuje na swój sposób.

Ale nie o tym chciałem. Nie mam dobrego blacharza, motocykl idzie pod lakier proszkowy, a pod proszek musi byc idealna blacha...

A jeśli chodzi o pałąki dolne do przednich błotników emkowych, to mam mozliwość "samemu" dorobić.

JAkby co to proszę o jakis kontakcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...