Skocz do zawartości

Pomocy !!! (Chcę kupić motocykl )


Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały kłopot bo chce kupić pierwszy motocykl i nie wiem jaki. Mam okolo 10000 zl.

Biorę pod uwagę : suzuki GS500E, kawasaki GPZ500, kawasaki ZEPHRYD 550, honde cb500 czy coś w tym stylu. Jeśli ktoś by mi mógł doradzić co warto kupić to byłbym wdzięczny. Chcę tą maszyne wykorzystać m.in. do wakacyjnych wypadów. Dzięki za pomoc !!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha XJ600S doskonały uniwersalny motocykl, dobry dla początkujących.

Za 10 tys złp można kupić niezły rocznik.

 

Zbycho

XJ900s

 

dookladnie, wybor jest tym bardziej trafny jezeli masz sluszny wzrost (>180cm) i gs500 i er-5 sa dla Ciebie po prostu za male (najlepiej usiadz i sprawdz osobiscie).

 

XJ600s mam pod dostatkiem mocy jak na poczatek, owiewke "tourist-friendly" :wink: i wygodna kanape dla kierowcy i panny na doczepke 8) , mialem i wiem co mowie :!:

super moto na poczatek. hmm moze Yamaha zatrudni mnie w dziale sprzedazy co? :)

 

no i za 10k mozesz juz wybierac...

 

P.S. brat sprzedaje XJ600S '97/98, jak chcesz fotki to daj znac na PW.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za jakimi rocznikami warto się oglądać w cenie 10000. Chodzi mi o relacje rocznika do przebiegu. Czy np. warto kupić starszy i z mniejszym przebiegiam czy nowszy i z większym

 

z tymi przebiegami to juz zupelnie inna bajka, bo zdarzaja sie moto 10-letnie z przebiegiem 20k km :!: :!: <- walek czuc na kilometr

 

wedlug mnie lepiej nowszy z wiekszym, bo jest bardziej wiarygodny.

 

a najlepiej kupic moto w dobrym stanie, bez wzgledu czy ma 20k czy 30k km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no za taka kaske jezeli to ma byc pierwszy Twoj moto to polecam jak wyzej, czyli gs500 albo cb500.

Jak na poczatek takie osiagi napewno Ci wystarcza no i nie powiniennes sobie krzywdy zrobic, bo motocykle te sa lekkie i poreczne.

Do tego malo pala, a jak trzeba to i odkrecic mozna.

 

Pozdrowionka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w katalogu motocykle 2003 jest opisany Zephyr 550 w dziale "używane" Kawasaki wypadł naprawdę bardzo dobrze.Może nie ma super nowoczesnego silnika ale podobno potrafi wprawić w zdziwienie włascicieli motocykli nawet z większymi silnikami. 8O Prosta i trwała konstrukcja

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w katalogu motocykle 2003 jest opisany Zephyr 550 w dziale "używane" Kawasaki wypadł naprawdę bardzo dobrze.Może nie ma super nowoczesnego silnika ale podobno potrafi wprawić w zdziwienie włascicieli motocykli nawet z większymi silnikami. 8O Prosta i trwała konstrukcja

 

Miałem ostatnio okazję pojeżdzić Zephirkiem i uważam że to naprawdę fajna maszynka. Widziałem też przerabiane na streetfightery. Mistrzowsko wyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kupuj cebulke!!! To bezapelacyjnie najlepsza z 500!!! Na GS sam mozesz pojezdzic ale z pasazerem nie jest juz za wesolo :( silnik niestety nie daje rady . Nie wiem kto napisał ze Gs jest ładniejszy od CB ??? Gs-ik wyglada przy cebuli jak motorower. Jeżdze na Cb od roku i jest to tez moj pierwszy moto na poczatek nie ma nic lepszego. 100 % satysfakcja gwarantowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...