Skocz do zawartości

Tarcze hamulcowe...


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że niestety moje tarcze na bank są wajchnięte i po wymianie klocków i przewodów hamulcowych na nowe napier.... po klamce jakbym miał ABS, jestem zmuszony do zapodania nowych .

 

Używane raczej nie wchodza w gre bo słyszałem że trzeba by miec kupe szczęści ażeby trafić na niepokrzywione... no chyba że ktos ma namiar na pewne źródło , z możliwością zwrotu kasy jeżeli okaże się że krzywe :notworthy:

 

i tak na oryginały w cenie pewnie 1000 za szt mnie nie stać... :D

na allegro znalazłem : Lucas :icon_exclaim: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=94878995

 

bądź Keito :icon_mrgreen: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=95420372

 

ktoś ma takie tarcze ? jak się sprawują ? czy to źródło jest pewne ? ktos może kupował od nich ?

 

chyba że ktoś ma inne propozycje :notworthy: :D

 

help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadaj z nimi robia tarcze pod wzor starych " [email protected] " co do jakosci nie wiem, jeszcze nie kupilem tarczy ale napewno to zrobie po tylnia juz dawno powinna byc wymieniona

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (dwa lata temu) kupiłem KEITO do ZZR 600. Po 2 tkm zaczęły być luźne na nitach - po 10 tkm trzeba było odesłać do gosćia, bo się nie nadawały do jazdy. Co prawda przyjął reklamacje, nabił nowe (chyba) nity ale dalej ch**nia...

 

Jakość odpowiada cenie (albo nawet nie...).

 

Pozdr

MG

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś (dwa lata temu) kupiłem KEITO do ZZR 600. Po 2 tkm zaczęły być luźne na nitach - po 10 tkm trzeba było odesłać do gosćia, bo się nie nadawały do jazdy. Co prawda przyjął reklamacje, nabił nowe (chyba) nity ale dalej ch**nia...

 

Jakość odpowiada cenie (albo nawet nie...).

 

Pozdr

MG

 

 

:crossy: tak myślałem właśnie, tylko nie wiedziałem gdzie jest haczyk :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tarczach nie oszczędzisz... jak planujesz moto na dłużej dla siebie, to kup nową... Używki to też niezłe ryzyko (przerabiałem... kupiona była bardziej wypaczona od mojej a na oko tego nie wychwycisz).

 

Albo jeździj z taką tarczą, jeśli to tylko delikatne mrowienie. - pytanie czy jedna tarcza czy obie...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cebra to popularny sprzet za oceanem. Poszukaj na ebay.com

Sporo stuffu tam mozna dostac. Jak sie postarasz to zakupisz tarcze wraz z jakas yoshimura w dobrej cenie.

 

Aha, jeszcze jedno:

zobacz w katalogu czesci dokaldny numer tarczy. Istnieje duza szansa ze taka sama tarcze pakowano do kilku modeli hondy, wiec bedzie wiekszy wybor. Niektorzy ludzie tego nie wiedza. Przykladowo w pewnych latach tarcze hamulcowe byly takie same do zx9r,zx9r i mojej 7`ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...