Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z ekipą (2 lub 3 moto) czekam o 10:30 na BP za Kętami w kierunku Bielska po lewej stronie.

 

Muzyk - mam nadzieję, że przyjedziesz i to najlepiej nie sam.

Specjalnie dziś odpuściłem sobie jazdę tymi drogami, żeby mi się jutro nie nudziło.

 

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jak wam minął weekend?

czesc

na szczescie sezon wesel mam juz za soba (mam nadzieje, ze w tym roku to juz wszystkie ;) ) łepek troszke boli, ale da sie przezyc :(

chetnie bym teraz zrobil jakas niedaleka, jednodniowa traske w przyszla sobote/niedziele. jakies propozycje?

ide odpoczywac dalej ;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym teraz zrobil jakas niedaleka, jednodniowa traske w przyszla sobote/niedziele

 

No ja tez, bo w sobotę mieliśmy polatać po słowacji, ale dojechalismy tylko do winkli w Chabówce... :( Przykra sprawa...

W kazdym razie mam niedosyt...

 

P.S.

A jak było na trasce Szczyrk -> Wisła -> Ustroń -> Cieszyn -> Skoczów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez, bo w sobotę mieliśmy polatać po słowacji, ale dojechalismy tylko do winkli w Chabówce... ;) Przykra sprawa...

Brzmi to jakby się coś stało. Mam nadzieję, że się mylę. Napisz co i jak.

 

A jak było na trasce Szczyrk -> Wisła -> Ustroń -> Cieszyn -> Skoczów ??

Hmm. To ja nie będe owijał w bawełnę. Było ZA WOLNO ;)

Ale poza tym całkiem fajnie, tyle że trasa została zmodyfikowana i wyglądała tak:

Kraków - Kęty - M-dzie B. - Przegibek - Szczyrk - Wisła - Istebna - Milówka - Żywiec i powrót.

Fajne winkielki z dobrym asfaltem w Szczyrku i na odcinku Istebna - Milówka, tam mogłoby być szybciej :( Ale podobno to ja coraz szybciej latam więc chyba muszę się trochę opanować.

 

BTW: Fellipe kiedyś wspominał o świeżym dwupasmowym asfalcie z winklami po drodze do Rabki. Może by się wybrać kiedyś w tygodniu po pracy, tak koło 18-tej, 19-tej ? Ja jestem chętny (poza wtorkami).

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to jakby się coś stało. Mam nadzieję, że się mylę. Napisz co i jak.

 

No Łukasz sie wywalił... No i pogotowie, policja itp. Potem czekanie na jego ojca, żeby sprzęta zabrał... Potem czekanie pod szpitalem... Potem bezowocna wizyta na posterunku policji w Rabce... No i cały dzień w plecy... A wszystko prze jednego gnoja z Opla Astry... Do teraz żałuję, ze za nim nie pogoniłem i nie spisałem numerów...

NAjWAZNIEJSZE, ŻE ŁUKASZ CAŁY !!!

ZTCW tylko poobijany... Pozdrawy Łukasz!!!

Sprzęta szkoda...

 

To ja nie będe owijał w bawełnę. Było ZA WOLNO

No właśnie dlatego wybrałem Słowację...

Fellipe kiedyś wspominał o świeżym dwupasmowym asfalcie z winklami po drodze do Rabki.

 

No to pewnie chodziło mu o te winkle w Chabówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. To ja nie będe owijał w bawełnę. Było ZA WOLNO ;)

 

Moze i dosyc wolno bylo, ale nie warto pedzic na zlamanie karku, gdy wokolo takie piekne widoki :( Czasami warto zwolnic i sie porozgladac. Ja bylem tam pierwszy raz, wiec chcialem cos zobaczyc. Kiedys mozemy polatac szybciej i gwarantuje, ze nie bedziesz musial czekac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga na przyszłość:

Jeżeli umawiamy się na wyjazd i ktoś obliguje się, że jedzie ale coś mu wypada, że jednak nie może jechać, to niech chociaż wyśle sms, bądź w jaki kolwiek sposób poinformuje o tym fakcie.

Staliśmy pod Rotundą chyba z pół godziny i czekaliśmy na jednego "spóźnialskiego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba z pół godziny i czekaliśmy na jednego "spóźnialskiego

 

Uppppppppppppppssssssssss chyba nie na mnie ??

Jesli tak to Sori, ale i tak nie miałbym jak zawiadomić... Telefon to mam tylko do Fugaziego, a on dołączył w Kętach. A dostep do netu do piątku do wyjścia z pracy...

Ale jsli to ja to jeszcze raz SORI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się wywalił? Lukazzz czy Lukczas?

Lukczas!!

Jak juz pisałem ZTCW (stan na kilka godzin po zdarzeniu, po przebadaniu przez lekarzy, po prześwietlaniech itp) tylko poobijany, zero złamań, ale noga usztywniona.

Może sie jakoś odezwie, bo nie mam do niego żadnego kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Fellipe kiedyś wspominał o świeżym dwupasmowym asfalcie z winklami po drodze do Rabki. Może by się wybrać kiedyś w tygodniu po pracy, tak koło 18-tej, 19-tej ? Ja jestem chętny (poza wtorkami).

no ja jestem ZA a nawet ZA! :(

mozna nawet jutro ok 18 wyjazd z kraka. co wy na to?

bedem dzwonil

 

jak to sie stalo z Lukczasem? i co ten koles z Astry zrobil? napiszcie cos. ;)

wazne ze nic sie nikomu nie stalo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak u reszty, ale w Dobczycach pokaz uważam za naprawdę bardzo dobry. Świetne widowisko:D Tylko fakt, narrator trochę kiepskawy, ale dziewczyna się jeszcze wyrobi. Za to "efekty specjalne" w połaczeniu z fabułą były naprawdę dobre. Kto nie był, niech żałuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...