Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

No, wszyscy już chyba dotarli, Polo poobijany. Dobrze że byłeś w "pełnym rynsztunku"!

ja chyba dotarłem najwcześniej, ale dopiero teraz dorwałem się do kompa, żeby coś napisać.

Tempo troszkę podkręciłem, powrót do Kęt zajął mi niecałe 80 minut. Jak na miejsce w którym się rozstaliśmy, to chyba nieźle :D

 

Fajnie się jeździło - dzięki drfugazi :D

Polecam się na przyszłość - Bielska Gastronomia :mrgreen:

 

Na przyszłość trzeba się będzie lepiej zorganizować i ustalić gdzie i po co stajemy, bo niektórzy mają limit czasowy na jazdę (i nie mówię tu o nas  8) )

Tak czy inaczej lepsza organizacja musi być !! Niezależnie od limitów czasowych, bezsensowne jest zatrzymywanie się co 5 czy 10 km, to na tankowanie, to na jedzenie, to na co innego.

Proponuję przyjeżdżać zatankowanym przynajmniej na 100 km (najlepiej na full) i na 5 minut przed ustalonym czasem, z wszelkimi potrzebnymi dokumentami, kasą i zapasowymi kluczykami.

 

wklejam kilka zdjęć - jakże mogło by być inaczej. więcej powinno się pojawić jutro na stronce, mam nadzieję że filmiki też mi się uda wpakować, wyszły nawet nie najgorzej; dam linka.

Dzięki za zdjęcia. Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, to poproszę o przesłanie mi spakowanej całości w rozdz. 800x600 na skrzynkę. O filmiki upomnę się przez GG. TIA.

 

Całkiem ładna pogoda dzisiaj. Szukam chętnych na wspólną wycieczkę. np; Szlakiem drewnianej zabudowy w małopolsce lub gdzieś indziej.

Ano ładna. Jakbyście tym razem Wy wybrali się w moje okolice, to znów moglibyśmy trochę polatać.

 

PS. Macie strasznie zakompleksionych kierowców i pasażerów katamaranów w Krakowie :banghead: - jeden mnie chciał zepchnąć, inny krzyczał 'spier...' - dziwne, bo to właśnie chciałem uczynić przeciskając się pomiędzy puszkami :twisted:, pieklił się tam jeszcze coś, ale go nie słuchałem... jeszcze inny coś do mnie pokazywał i mówił, ale bał się otworzyć szybę, żebym coś słyszał, bo zatrzymałem się obok :twisted:

PS2. Policjantów za to macie całkiem fajnych - zdaje się że przy wlocie na Zakopiankę zdążyli mnie już namierzyć zanim złapałem za klamkę, ale udali, że mnie nie zauważyli :D - niniejszym pozdrawiam

 

Pozdrawiam, szczególnie Polo - mam nadzieję, że wszystko w porządku i żadnych nowych strat na ciele, w psyche i w sprzęcie nie ma i nie będzie.

Aha, no i mam nadzieję, że nikt się choroby morskiej nie nabawił (przez ten amorek) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajną wycieczkę :D Szkoda, że nie zatrzymaliśmy się choć na chwilę przy tej baszcie, której coponiektórzy nie widzieli :banghead:

 

Najlepsza jednak była końcówka. Ci, którzy pojechali wcześniej, niech żałują!

Ale przynajmniej już wiemy, gdize NIE jeść nic.

 

I jakoś przeżyłam. Z radością stwierdzam - choroby morskiej brak, nie wiem jak inni :D Od samego patrzenia mogło się coś poprzestawiać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie sie dorwałem do netu :D

Poprzedni post pisła kumpel, któremy dyktowałem go przez telefon :P

Dzięki za sobotnią wycieczkę!!! Mimo pewnych niedociągnięć :banghead: było bardzo miło!

Dobrze, że skończyło się bez urazów (pozdr POLO)!!!

 

Rozumiem, że dzisiaj w Osadzie jest spotkanko. Niestety nie wiem czy sie pojawię, bo sprzęt w serwisie na pierwszym przeglądzie gwarancyjnym, a ja chyba tak wcześnie z roboty sie nie wyrwę!

 

Pozdrawy dla wszystkich i do nastepnego!!!

 

P.S.

Siasia! Czekam z ustęskinieniem na filmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem' date=' że dzisiaj w Osadzie jest spotkanko. Niestety nie wiem czy sie pojawię, bo sprzęt w serwisie na pierwszym przeglądzie gwarancyjnym, a ja chyba tak wcześnie z roboty sie nie wyrwę!

P.S.

Siasia! Czekam z ustęskinieniem na filmy :banghead:[/quote']

8) przyjedź do Osady to się doczekasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...