Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm spoko.To moze i ja sie przylacze mimo ze tylko jawa 350ts mnie wozi.

Jak nie bede mial roboty w piatek to przyjade na pewno.

Pozdrowka

Solo a pisze jak trio :)

witamy w krakowskiej grupie przelotowa 80 :namoto:

 

co z tym piknikiem jutro? ja kończę pracę po 17 to ewentualnie bym dojechała (stopem? :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

juz po urlopie :D :P :D

:) :) :)

ale mowi sie trudno.

 

a wczoraj sie zdziwilem. siedzialem sobie tydzien u Kasi pod Nowym Saczem, i wczoraj wracam sobie kulturalnie ze slowacji, wyjezdzam z Piwnicznej, i widze znajoma kurtke i kawke:) [xtrvfr] wiec staje,a on mi mowi ze czeka na reszte. to poczekalem z nim.

Pavka - nadal sadzisz ze da sie za piwniczna (gorami) dojechac do szczawnicy? sprawdz dokladnie :D

co z tym piknikiem jutro?

no wlasnie- co i jak? my chetnie.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak wrócą z knajpy to napiszą co ustalili.

Już wróciliśmy,ale się fajnie jechało.Ustaliliśmyu że Krzysiek xtrvfrz Agnieszką i prawdopodobnie fellipe sv jadą wcześniej wyjeżdżają z Myślenic o 15.10 i jadą zwiedzać(z latarkami)okoliczne jeskinie.Ja bym się też wybrał(Ula jak chce jechać niech mi da znać sms).Reszta ekipy monka,paveł,pavkowa,rozio,itd dołączą no nas ok 17.00-18.00.Oczywiście kto chce zwiedzać jaskinie z nami to zapraszamy.xtrvfr przyjedzie do domu to wam dokładnie wszystko napisze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc piknik bendzie w rezerwacie kluczwody (kolo jaskini wierzchowskiej) a co do jakskin to bendziemy śmigac kolo skałek twardowskiego potem umówmy sie o 17:30 w Białym Kościele przy zjezdzie na wierzchowską i pojedziemy na piknik czy ognisko jak kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł

wszyscy calo powrocili?

my juz w domku i wrzucilismy zdjecia, dostepne tu

http://monka.merix.com.pl/ognisko/

niestety ja jeszcze nie umiem robic zdjec w trybie nocnym,po za tym lapa mi sie trzesie i wychodza rozmazane. no ale cos widac;

jak ktos chce oryginalne rozmiary niech poda emajlie przez PW.

Pozdr i dzieki - bylo bardzo milo :) mysle ze trzeba robic wiecej takich ognisk,poki jest pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...