Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dzisiaj jest dzien radosci gdyz o 11:30 mialem egzamin praktyczny... i zakonczyl sie powodzeniem :banghead: Czekamy teraz na odbior swistka :twisted:

Gratulacje :banghead:

 

Na Osadę się już robi trochę za zimno, poprzednim razem nikogo oprócz nas nie było (mimo to pewnie się pojawimy), trzeba by znaleźć jakieś bardziej przytulne miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w najbliższy weekend odpadam będe usiłował sprzedać troche rupieci na motobajzlu

Ale MotoBajzel jest w niedzielę, a ja myslałem o sobocie...

 

no ja tez odpadam, jade odwiedzic rodzinna pyrlandie

A nie żal Ci pogody...? Jak będzie lało to też pyrlandie możesz odwiedzić... :banghead:

 

Osada jest ok - mozna sie spotkac dzis.

Czyli Osada - dzisiaj - 19:00 ??

 

dzis z filipem i ruffem zrobilismy runde Krakow->Wieliczka->Dobczyce->Mogilany->krakow, ale jak jest ciemno i zimno to dupowato sie jezdzi.

Eeeeeeee nie marudź :banghead:

Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :banghead: Taka pora roku i juz się trzeba przyzwyczić :D Znajdź podpinkę do texów to przestaniesz marznąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis z filipem i ruffem zrobilismy runde Krakow->Wieliczka->Dobczyce->Mogilany->krakow' date=' ale jak jest ciemno i zimno to dupowato sie jezdzi.

[/quote']

 

To pewnie was widzielismy na Rzace, zaraz przed zjazdem na autostrade, tak gdzies przed 8 wieczorem. Mineliscie nas, ale bylismy tak zmarznieci, ze nawet nie chcialo nam sie za wami deptac :banghead: Zrobilismy podobna traske, ale zachaczylismy jeszcze o Myslenice.

Juz troche za zimno na nocne przejazdzki :banghead:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli lecieliście w dwa moto' date=' to mineliśmy kogoś zaraz za szpitalem dziecięcym.

Nie wiem czy dobrze pamiętam, że jeden moto to był Hornet ??[/quote']

 

No wlasnie :banghead: Dobrze pamietasz to byl bordowy Hornet. Tak mi sie wydawalo, ze ta SVka to byla Filipa, ona ma taki specyficzny dzwiek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Dobrze pamietasz to byl bordowy Hornet. Tak mi sie wydawalo, ze ta SVka to byla Filipa, ona ma taki specyficzny dzwiek. Pozdrawiam

 

Haa, mam dobrą pamięć i bystry wzrok ;D

A czy przypadkiem duzo później nie byliście na stacji ARGE na Wielickiej koło wiaduktu, bo leciałem tamtędy potem i widziałem dwa motory (na jednym dwie osoby chyba), bo właśnie nie pamiętam czy tego horneta widziałem pod szpitalem czy na arge :banghead:

A SV Filipa ma faktycznie "specyficzny" dźwięk ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,niestety nie dam rady dziś wpaść do Osady,ale faktycznie pasuje zmienić miejsce spotkań.Osada jest dobrym rozwiązaniem na lato.Jak dziś będziecie sobie siedzieć i soczek pić,to ustalcie gdzie lecimy w sobote(pasuje nabić troszke km-sezon dobiega końca :cry: )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem duzo później nie byliście na stacji ARGE na Wielickiej koło wiaduktu' date=' bo leciałem tamtędy potem i widziałem dwa motory (na jednym dwie osoby chyba), bo właśnie nie pamiętam czy tego horneta widziałem pod szpitalem czy na arge [/quote']

To juz nie my. Gdy sie widzielismy juz zjezdzalismy do domu, ale duzo motocyklistow wtedy jezdzilo.

 

i chciał pojeździć z predkością < 70 to zapraszam

Co sie stalo? Przeciez Ty jezdzisz z predkoscia >70 :banghead:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chciał pojeździć z predkością < 70 to zapraszam

Co sie stalo? Przeciez Ty jezdzisz z predkoscia >70 :banghead:

czyzby cos przy naprawie Eci nie wyszlo? :banghead:

 

Do Osady dzis tez nie dam chyba rady, ale faktycznie, miejsce trzeba zmienic na zime, wiec mozecie porobic wstepne ustalenia :smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...