Skocz do zawartości

Suzuki gsxf 600 czy Honda CBR 600 F2 ??


Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie CBR - lzejsza, wiecej Kucy, mniejsza, ogolnie bardziej nastawiona na sport... mocniejsza i szybsza

 

GSX-F - ciezki ale rowniez sie ladnie zbiera, wygodny, do szybszej turystyki w sam raz i dosyc malo pali srednio okolo 5,5 L - chlodzenie powietrzno olejowe

 

obydwa motocykle sa bardzo zywotne... gdybym mial wybierac pod jakim kolwiek kątem to wzialbym CBRke

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy CBR przypadkiem nie jest też żwawsza od GSX 750F?

 

Pewnie jest, patrząc na dane z www.bikez.com dla 97`

 

GSX 750 F:

98 kunia

211 kg wagi

 

CBR 600

105 kunia

185 kg wagi

 

Chąda rulezzz :D :icon_exclaim: :D

 

upss mialo być F2 , no to 100 kucy i 180 kg wagi.

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko GSXF polata i ze 200 tys jak sie dba a cebra 100 nie dozyje i napewno delikatniejsza od GSXF no ale fakt ze nieco ciezke i slabawe biorac stare moto wybral bym jednak GSXF-a albo szukac GSXR 750 olejaka, silniki jak w GSXF z tym ze mocniejsze jakos 115 koni

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no jak kto lubi Cebra bardziej sport GSXF-a bardziej turystyk cebra po 100 tys pali tyle samo oleju co paliwa a panewki marsza graja :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GSX-F silnik z GSX-R z ta roznica ze zmniejszona pojemnosc i gazniki inne, natomiast jesli ja mialbym sie zastanawiac na dkupnem GSX-Fa teraz (juz nie biorac pod uwage CBRki) to poszukalbym w tej cenie GSX-R 750 z '91 roku, bardziej mi sie podoba niz GSX-R 750 W i jest nieco lzejszy i malowanie starych Gixerow wlasnie z 91 roku sa po prostu zajebiste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GSX-F silnik z GSX-R z ta roznica ze zmniejszona pojemnosc i gazniki inne, natomiast jesli ja mialbym sie zastanawiac na dkupnem GSX-Fa teraz (juz nie biorac pod uwage CBRki) to poszukalbym w tej cenie GSX-R 750 z '91 roku, bardziej mi sie podoba niz GSX-R 750 W i jest nieco lzejszy i malowanie starych Gixerow wlasnie z 91 roku sa po prostu zajebiste :notworthy:

zgadzam sie z toba w100% :icon_exclaim: .a silniki gsx-r sa NIESMIERTELNE!!! :notworthy: :D mam taki w inazumie1200 99r.zaje..sty! :D :icon_mrgreen: ps.czy nie spotykacie sie czasem nad zalewem?w sobote jechalem z mokrzeszowa i widzialem grupke moto..

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko GSXF polata i ze 200 tys jak sie dba a cebra 100 nie dozyje i napewno delikatniejsza od GSXF

 

Jakoś nie zauważyłem żeby cebra miała nie dożyć brzebiegu 100 tyś, sam osobiście miałem

okazje pojeździć z przebiegiem 127tyś i do dziś ten sprzęt jeździ a co do tej delikatności

to też bym się sprzeczał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...