Skocz do zawartości

Co wybrać ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko ponieważ przymierzam się do kupna motoru w kwocie ok 8000 zł nie wiem co wybrac. Zastanawiam się nad Suzuki RF600R co sądzicie o tym motorze i jakie są wasze opinie. Co oprócz tego modelu morzecie polecić ?? Bedzie to mój 1 motor do jazdy sportowo-turystycznej ale chcę coś z ikrą

Z góry dzieki

:P :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja mogę polecić jak nie CBR??? :banghead:

Za tą kasę będzie F2 w super stanie.

Chociaż wizualnie to RF mi się podoba zajebiście...

 

Suma sumarum, wybory wielkiego nie masz jeżeli to ma być sportowo turystyczna 600-ka za tą kasę. Zostaje jeszcze Kawa ZZR i Imbryk, bo Jajka to się chyba jeszcze nie kupi.

Ale co się będę rozpisywał, bierz CBR i powiększaj rodzinę Chóndy :P

 

Pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z RFką nie mialem do czynienia ale w tej kwocie jesli masz rozsadek to moglbys rowniez zainteresowac sie GSX 600 F (przed 98 rokiem) lub CBR 600 F2... na temat GSX F byla juz masa tematow podobnie jak z F-2ką

 

GSX-F - 86 KM, chlodzony powietrzem i olejem, dosc male spalanie przy normalnej jezdzie (5,5 litra). masywny, dobrze sie prowadzi, ciezki, dobre osiagi, jest to maszyna sportowo-turystyczna, smialo mozesz targac na nia bagaze i smigac w trase. Zapewniam Cie ze mocy nei brakuje tym bardziej ze to ma byc pierwsze moto tego typu... lecz juz jakies pojecie co do techniki jazdy musisz miec siadajac na ten sprzet zwlaszcza ze wzgledu na mase motocykla.

 

CBR 600 F2 - mocne zwinne 105 KM, to juz typowy przecinak, po przekroczeniu 10 tys obrotow wyciaga nadgarstki :P niezawodny sprzet i tu rowniez jak i z kazdym moto jesli masz rozum to mozesz smialo szukac CBRki.

 

powodzenia w poszukiwaniach i zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z RFką nie mialem do czynienia ale w tej kwocie jesli masz rozsadek to moglbys rowniez zainteresowac sie GSX 600 F (przed 98 rokiem) lub CBR 600 F2... na temat GSX F byla juz masa tematow podobnie jak z F-2ką

 

GSX-F - 86 KM, chlodzony powietrzem i olejem, dosc male spalanie przy normalnej jezdzie (5,5 litra). masywny, dobrze sie prowadzi, ciezki, dobre osiagi, jest to maszyna sportowo-turystyczna, smialo mozesz targac na nia bagaze i smigac w trase. Zapewniam Cie ze mocy nei brakuje tym bardziej ze to ma byc pierwsze moto tego typu... lecz juz jakies pojecie co do techniki jazdy musisz miec siadajac na ten sprzet zwlaszcza ze wzgledu na mase motocykla.

 

CBR 600 F2 - mocne zwinne 105 KM, to juz typowy przecinak, po przekroczeniu 10 tys obrotow wyciaga nadgarstki :cool: niezawodny sprzet i tu rowniez jak i z kazdym moto jesli masz rozum to mozesz smialo szukac CBRki.

 

powodzenia w poszukiwaniach i zakupie

witaj.ja jezdze suzuki,ale polecam CBR600.w tej klasie moto jest moim zdaniem bezkonkurencyjna[moim zdaniem] :banghead: Rfa jast za to ladniutka,a i osiagi ma podobne.GSXF nie dorownuje im pod wzgl. osiagow,ale jest duzy,wygodny[zwl.dla wysokich uzytkownikow]nadaje sie do turystyki .to narazie tyle.PZDR. :P

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...