Skocz do zawartości

Szukam kompanów-okolice Gliwic


tubapl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec prosze wpisywac sie,kto bylby chetny na jedniodniowa wycieczke,niekonieczne na ten weekend.

 

odnosnie paszportow to lepiej ze soba zabrac bo mnie juz w unii nie przepuscili bez takowego :x

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

fajnie by bylo gdyby wyjazd byl w ten wekend ,jezeli nie w ten to w nastep[ny w kazdym razie ja sie pisze na ten,ale jest jeden maly problem bo skonczyla mi sie waznosc na paszporcie i musialbym wjechac na dowod os,ale raczej niepowinno byc klopotu ,jak myslicie ?zeby nie bylo jaj ze mnie tam nie wpuszcza bo za*ebie :buttrock:

 

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje ludzi posiadających moto do wspólnych wypadów "za miasto".

Posiadam Gs-ika,więc rodzaj motorka nie gra roli.Preferuje podróze jednodniowe

ewentualnie weekendowe.Jestem z obrzeży Gliwic.

Dla chętnych adres mailowy:[email protected]

 

Pozdrawiam!

jeszcze z miesiac, gora poltora (mam nadzieje, zobaczymy jak prawko pojdzie) i sie na stowe dolaczam - super inicjatywa! mam nadzieje ze mlodszy 4umowicz rowniez moze sie zabrac i przelotowa 90 - 95 km/h bardzo by was nie zmeczyla.....

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy nowych forumowiczow ;)

wiek nie ma absolutnie znaczenia..liczy sie zapał :buttrock:

a predkosc pod stowe jest idealna dla latania w kupie.

 

Czekam dalej na chetnych do jednodniowej ekspedycji :clap:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze sie wtraca ale wiecie znam troszke Tube i zeczywiscie wiek dla niego niema znaczenia - musicie byc tylko pelnoletni :buttrock: ( dlatego on sam spal na wypadzie w zeszle wakacje :x )

 

Yelow sub marin - tak co o mnie niezapomnisz ;) jak zbierzesz jakas paczke pisz na gg , moze uda mi sie uciulac troszke kasy i znajde chwilke czasu

 

A tak powaznie to Tuba spokojny jest , jak spi oczywiscie :clap:

No to 3majcie sie :arrow: :arrow: :arrow: 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i padlo na mnie....suzi nie zbuntowala i wyplula dwie sruby... :cry:

dwa gwinty wewnetrzne sie wyrobily,jeden z mocowania walka rozrzadu,drugi z dekla zaworowego..musze pokombinowac z wiekszymi srubkami....wizyta u tokarza wskazana...

 

tak wiec narazie mam motopost :)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...