Skocz do zawartości

Jaki moto polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

No i poszedlem o krok do przodu :biggrin:

wystawilem moja Magne na sprzedaz, teraz tylko czekam, az ktos zechce ja kupic.

 

W miedzy czasie wpadla mi w oko Suzuki VX800 co myslicie o tym sprzecie?

jako ze przesiadam sie z chopera, musze przyznac ze podoba mi sie silnik V

moc tez ma calkiem calkiem, ale chcialbym jeszcze poznac wasze zdanie, jak wypadnie w porownaniu z wyzej wymienionymi sprztami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :biggrin: VX to taki turystyczny intruder[rama i silnik]i jak na suzuki przystalo w miare dobre osiagi i trwala konstrukcja.noi i za ta cene dostepny od reki.PZDR :icon_mrgreen:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu do V4 magny będzie Ci zapewne brakowało mocy - poza tym motorek jest OK

 

 

No fakt konikow ma nieco mniej, a dokladnie o 20 mniej, ale za to moment juz ten sam, no i licze na to, ze bedzie sie lepiej zachowywal w zakretach i nie zwieje mnie z motoru przy 130km/h ze wzgledu na konstrukcje :icon_mrgreen: niestety pewnie przekonam sie dopiero jak bede mial okazje sie przejechac.....

 

witam :biggrin: VX to taki turystyczny intruder[rama i silnik]i jak na suzuki przystalo w miare dobre osiagi i trwala konstrukcja.noi i za ta cene dostepny od reki.PZDR :icon_mrgreen:

 

musze przyznac ze w tym wypadku cena tez jest istotna :icon_mrgreen:, a tak sie zastanawialem z czego ten silnik przelozyli.... czy li to jest cos takiego jak Honda Magna i Sabre'a (obie VF750)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VX ma silnik z VS 800 intruder i rame również tylko lekko stjuningowaną Ogólnie suzuki poszło na łatwiznę ale wyszło im to nie najgorzej jednak żadna rewelka to to nie jest. Imć Red obniżył przednie zawieszenie na półkach o jakies3 cm zeby poprawic zachowanie tego pochodnego choppera w zakręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt konikow ma nieco mniej, a dokladnie o 20 mniej, ale za to moment juz ten sam, no i licze na to, ze bedzie sie lepiej zachowywal w zakretach i nie zwieje mnie z motoru przy 130km/h ze wzgledu na konstrukcje :D niestety pewnie przekonam sie dopiero jak bede mial okazje sie przejechac.....

 

Co do tych zakrętów, to niekoniecznie. VX wali się w zakręt, a Honda nawet w choperastych konstrukcjach umie tego efektu unikąć. W zwiazku z tym może się zdarzyć, że zamiana Magny na VXa zaowocuje:

- mniejszym powerem,

- gorszym prowadzeniem

Osłona przed wiatrem w VXie ... jest, jak jest owiewka. Powyżej 130km/h obroty są dość wysokie, więc najlepiej jeździ się do 120 (zwłaszcza z pasażerem). Ze słabych stron VXa trzeba jeszcze wymienić hamulce. Są słabe nawet z oplotem stalowym i dobrymi klockami.

 

VX jest super sprzętem jeżeli chcesz jeździć w dwie osoby, turystycznie, z bagażem, nawet na dłuższych dystansach, ale POWOLI!!!

 

pzdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli odradzacie przesiadke na VX'a, troche szkoda ze ma takie kiepskie wlasciwosci jezdne bo mi sie podoba :D

W takim razie pozostaje mi wybor miedzy NTV a Banditem, bo sevenfifty mi sie poprostu nie podoba :P

a moze polecicie cos jeszcze w cenie do 7000zl? napewno cos sie znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj.jak widzisz duzego wyboru za taka kase to nie ma.moim zdaniem jak honda to cb750[klasyka i trwalosc]ale tobie sie nie podoba.NTV-trwalosc!!! ale jest taki bezplciowy[mi sie wcale nie podoba :) KAWASAKI:chyba tylko Zephyr[ja jakos czuje rezerwe do kawy]YAMAHA.W tych pieniadzach to seria XJ[osiagi do turystyki wystarczajace]trwale i niezawodne.NO i pozostalo SUZUKI:jak najbardziej bandit600[ale czy kapuchy starczy?]a swoja droga to polecam zdecydowanie serie gsx-f[600,750,1100]nie sa to bynajmniej nakedy ale to wlasnie takie moto jest najbardziej dopasowane do naszych potrzeb:DO turystyki i tej malej jak i tej przez duze T,jak najbardziej.a i odwinac tez jest z czego.o trwalosci itp. nie bede pisal bo to chyba wiekszosc z nas wie.takie sa moje typy za ta kase.mialbys troche wiecej to polecam takie moto jak moje :D :P PZDR

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :P

czyli odradzacie przesiadke na VX'a, troche szkoda ze ma takie kiepskie wlasciwosci jezdne bo mi sie podoba :clap:

W takim razie pozostaje mi wybor miedzy NTV a Banditem, bo sevenfifty mi sie poprostu nie podoba :clap:

a moze polecicie cos jeszcze w cenie do 7000zl? napewno cos sie znajdzie :clap:

jeżeli szukasz motocykla do troche ostrzejszej jazdy to chyba Bandziorek najbardziej Ci przypasuje

co do VX-a to szczęśliwie przejeździłem takowym sprzętem trzy sezony(często z prędkościami znacznie przekraczającymi dozwolone :) ) i nie raz zdażyło mi się przytrzeć podnóżkiem o asfalt(choć uczciwie musze ostrzec, że nie jest to moto stworzone do takiej jadzy- ale się da :D ), tak więc da się tym motocyklem jeździć dynamicznie, choć ustępuje Banditowi w każdym względzie(niestety)

 

a może Kawasaki Zephyr 750- moto i zgrabne i dynamiczne, nie wiem tylko jak to wygląda cenowo

 

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli starczy kasy na Bandita 600 to jak najbardziej polecam . Jeździłem 2 sezony VX-em i teraz jeżdzę Banditem, to VX w poróznaniu do Bandita wypada "blado". Bandit - prosty motocykl , z logicznymi prostymi rozwiązaniami technicznymi. Można latac z pazażerem śmiało i dalej pojechać też nie grymasi .Jak na razie dla mnie Bandit jest bardzo przyjazny i nie zamierzam go zamieniać na nic innego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem umowiony na dlugi weekend ze przyjedzie ktos po motor :( heh szybko poszlo 2 dni na allegro i juz chca przyjezdzac.... nie spodziewalem sie takiego odzewu :evil:

poszukalem nieco w sieci i znalazlem za okolo 7000 kilka banditow i to nawet powyzej 96 roku! :flesje:

w takim razie bede czekal na okazje zeby kupic ten wlasnie motorek :buttrock:

dzieki wszystkim za odpowiedzi, podpowiedzi i zainteresowanie, jak tylko kupie to wrzuce fotki, chociaz to pewnie jeszcze troche czasu i zbierania kasy zabierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udanych oględzin !!!!! Tylko uważnie patrz co kupujesz , bo wiesz , róznie bywa z tymi sprzetami co często sa bezwypadkowe z przebiegami ok 19 tyś km i mają 11lat .................... :(

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...