Skocz do zawartości

CBR f2 pytanie


kubryn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było wątpliwości to filtr założony tak jak fabryka przewiduje :D

 

znaczy się nowy?

 

A właśnie u mnie na ssaniu też niby lepiej było i to przeczy zalewaniu, ale znowu szmata przeczy zubożaniu,

 

no fakt, jeśli ssanie to tylko dodatkowa przepustnica to równoznaczne z przytkaniem filtra, u mnie ssanie ma chyba swoje dysze

 

no ja to poczekam na nowy filtr

 

pozdro

Edytowane przez tombrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam zanurzenie korpusow gaznikow w carbcleanerze na noc, po wyjeciu z nich wszystkich czesci. Dysze i zaworki rowniez warto zanurzyc na noc. Czesci gumowych bym nie zanurzal, choc wielu producentow twierdzi ze ich carbcleaner nie rusza gumy.

Potem przedmuchanie wszystkiego sprezonym powietrzem.

Jak nie masz sprezonego powietrza, zanies do warsztatu i popros o przedmuchanie.

Aha, i to jest zawsze mala drobinka zaplatana przypadkiem tam gdzie nie trzeba.

 

Adam M.

 

witam rozumiem ze z tym filtrem to chodzi o brudny filtr POWIETRZA tak?co do ssania to jestem ciekaw czy u mnie tez tak sie bedzie dzialo ze na ssaniu bedzie lepiej, ja zauwazylem tez ze jak mu mocniej podkrece gaz tak od razu z tych wolnych manetka na cala pipe to nie czuc tak tej dziury lepiej sie wkreca. Przy powolnym podkrecaniu szarpie lekko i jeszce jedno u mnie gdy motocykl jest zimny przy odpalaniu musze go wspomagac lekko gazem zeby nie zgasl(przy odkreconym ssaniu oczywiscie na maxa) jak sie nagrzeje to luz. teraz chce kupic jeszcze plyn do przeczyszcania ukladu paliwowego(STP,Xeramic,LIUQU MOLLY) nie wiem ktorys z tych moze to cos pomoze

ogolnie rozmawialem z moim mechanikiem tez wlasnie mowil ze moze to byc przyczyna ze syf znow zlecial z baku i zasyfil gazniki(czlowiek bardzo wporzadku i tez znajacy sie na fachu) dlatego narazie jeszce chyba poprobuje z tym srodkiem i sprobuje go przegrzac troche dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rozumiem ze z tym filtrem to chodzi o brudny filtr POWIETRZA tak?

 

no tak myślałem, ale to pewnie nie to, u mnie nowy filtr nie pomógł, mam na bank zubożanie - widocznie szmata miała większy opór niż filtr a bez nie spróbowałem.

 

ja chyba ściągam gaźniki :icon_biggrin: :P :P :P , śruby mieszanki i różne zapięcia iglic nie skutkują...

 

 

 

 

pozdro

Edytowane przez tombrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...