Skocz do zawartości

Pożegnanie z Drag Starem


Maar79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w rozpoczynajacym sie sezonie

właśnie przezywam rozstanie z miom Drag Starem, przechodzi do innego właściciela, motor już zapłacony ale wciąz stoii u mnie, Wybraźcie sobie jak cierpiałem w niedziele 18 C słońce pogoda wręcz idealna, ale już nie było mowy żeby wybrac sie na współną wycieczkę, walczyłem ze soba strasznie :wink: ale najgorsze jest to że na nowe dwa kółka przyjdzie mi jeszcze poczekać 6-8 tygodni. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... może tak może nie, ja nie potrzebuje aż 1800, a konstrukcyjnie 1300 i 1800 praktycznie sie nie różnią silniki zdecydowanie inne ale pozatym na drugi motocykl 1300 to dla mnie az nadto jeżeli chodzi o moc masę itd. czas pokaże mam nadzieje że już niedługo będę mógł dopisać sowje pierwsze wrażenia z jazdy mam nadzieje że b. pozytywnę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie dogadalismy sie ja przesiadam się z Drag Stara Classica ale 650 a nie 1100 :wink:

 

To zmienia całkowicie postać rzeczy. Nie pomyślałem że to 650 :icon_razz: a Ty nie napisałeś tego.

W takim razie taka zmiana jest zdecydowanie znacząca i słuszna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jeśli można się podpiąć, Ja mam obecnie drag star 650 - rzeczywiście taka wielka jest różnica pomiedzy 650 a 1100?? wiem to około 20 koni, ale wymiary i wygląd mają podobne,

 

fakt jest taki że chciałem 1100 ale się trafiła prawie nowa 650 z nikłym przebiegiem i sie skusiłem, mocy rzeczywiście troche brakuje, wcześniej miałem podkręconego maraudera,

 

Więc pytanie, czy chodzi tylko o moc?? czy są jakieś inne istotne różnice

 

pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy Drag Starem 650 a VTX 1300 różnica jest zasadnicza jedyne 35 KM... i 72Nm... liczby mówią same za siebie... przesiadając sie na Drag Stara 1100 nie czuć przynajmniej, jadąc z pasażerem, przy prędkości 120km/h, że silnik mówi "ciągnę resztką sił". Miałem Drag Stara 650 XVS i wiem jak jest ;-) Jeśli ma się kasę naprawdę warto zmienić... Pozdrawiam

Edytowane przez Zenobing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp, pośmigam sezon 650 i zobacze, szkoda mi jej oddawać bo ma dopiero 3000 na liczkiku a jest z 2002, nie ukrywam , że też przydała by mi się porada na temat wymiarów, ponieważ mam 190cm wzrostu, marauder był troche przykrótki obawiam się że 650 zapowiada sie podobinie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...