Skocz do zawartości

Ukraina zaprasza


Digger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jadę (razem z Piocho i Mallutkim) - Ruszamy 4-go rano znad morza, krótki postój w Warszawie i na wieczór chcemy dojechać do Lwowa. Będziemy jechać przez Lublin, Zamość, Hrebenne. Dzisiaj trudno jest powiedzieć, gdzie i o której będziemy przejeżdżać, tak więc na razie też trudno się umawiać. Jedno mogę powiedzieć na pewno - na poprzednim (pierwszym) zocie Lionsów było klimatycznie i my chętnie pojedziemy tam jeszcze raz.

 

Ekstra pozdrówki dla Shuma :buttrock:

WITAM, CZEKAM NA ZABAWIE !!!!

 

No nareszcie jest info! Ja mysle, ze to bedzie nowa tradycja majowa. Dolaczam i oczywiscie pozdrowienia dla Lionsow.

Mamy tradycje dzialac dwa zloty w rok-w maju i we wrzesnju !!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, :P wrzesień, może, może. Chętnie bym się wybrał. Pożyjemy, zobaczymy. Mam zaklepane trzy dni urlopu na ten miesiąc, które przeznaczam na jakiś zlot, to czemu nie tam, narazie nic innego się nie kroi, a który pierwszy ten lepszy :P ? :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam Lviv :P Maciek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie osoby ze Wschowy jadą.Wyjazd ok.4 rano przez Wrocław. Mamy około 750km ale tempo pewnie

spacerowe bo drugie moto to Drag Star :crossy: Jaca linę brac :clap:

dam rade. tylko paszportu brak :bigrazz: może sie uda w tydzien wyrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!

PROZSE WAS PODAC PZSYBLIZNY ZCAS KIEDY WY PZSYEDIECIE NA GRANICE !!!

BYLO BY NIE ZLE,RZEBY WY JECHALI JAK NAJWENKZSOM GRUPA !!!

TO BY BYLO DOBRZE ERZELI WY BY ZJECHALI NA GRANICE EDNOZCESNIE I JA WAS SPOTKALEM, I DOPROWADZIL DO MIEJSCA ZLOTU !!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!

PROZSE WAS PODAC PZSYBLIZNY ZCAS KIEDY WY PZSYEDIECIE NA GRANICE !!!

BYLO BY NIE ZLE,RZEBY WY JECHALI JAK NAJWENKZSOM GRUPA !!!

TO BY BYLO DOBRZE ERZELI WY BY ZJECHALI NA GRANICE EDNOZCESNIE I JA WAS SPOTKALEM, I DOPROWADZIL DO MIEJSCA ZLOTU !!!! :icon_mrgreen:

 

ja mysle, ze my dojechac bez problemu do miasto Lwow i tam sie spotkac z Toba Shum :wink:

trudno jest na dzien dzisiejszy podac pzsyblizny zcas kiedy my pzsyediemy na granice...

tez uwazam ze by bylo nie zle,rzeby my jechali jak najwenkzsom grupa wiec ja proponuje spotkac sie w miescie Lublin o godzinie 14:30-15:00

zainteresowanych prosze o odpowiedz; pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze my dojechac bez problemu do miasto Lwow i tam sie spotkac z Toba Shum :banghead:

trudno jest na dzien dzisiejszy podac pzsyblizny zcas kiedy my pzsyediemy na granice...

tez uwazam ze by bylo nie zle,rzeby my jechali jak najwenkzsom grupa wiec ja proponuje spotkac sie w miescie Lublin o godzinie 14:30-15:00

zainteresowanych prosze o odpowiedz; pozdrawiam

 

 

Rozumem,pewne lepej skontaktowac sie telefonichne:

+380979074696

+380662267600

SHUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !

najlepej zrobic tak:

kiedy wy bedzece uzs na Ukrainie ,to potzsebno odeslac SMS na №+380979074696 i podac take informacje:zcas i kerunek z ktorego wy pzsyehali a ja spotkam was pzsed wjazdem w miasto.O.K. ???

Pzseprazsam za OFFLINE -- estem zaenty organizacjom zlotu !!!

Ale mysle ze brak dyskusji poprawimy za piwem !?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa naprawde fajne podejscie do sprawy gości, to mi sie podoba

mam nadzieje ze impreza jest co roczna bo w przyszłym roku z chęcią bym sie wybrał do wschodnich braci:)

SHUM a orientujesz się o podobnych imprezach u Was???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...