Skocz do zawartości

cena za ogra 200??


sorkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie zalamuj mnie czlowieku...

na forum to sobi emozesz reklamowac i da ci to tyle ze hoho...

 

podam ci pewien przyklad:

 

mialem kiedys taki emale krosidlo ze tak powiem.

wystawialem go WSZEDZIE gdize sie dalo, poczawszy od for motocyklowych i ni etylko, borsy i wszystkich mozliwich gieldach darmowych.

dwa miesiace i w tym czasi ezglosimy si edwie osoby; jedna dawala mi 50zl, druga gosciowa zas zaoferowala mi sie w naturze... fajnie, nie?

 

zdeterminowany wystawilem moto na otoMoto, gdzi ezaplacilem calego zeta za ogloszenie, zas po dwoch dniach moto zostalo sprzedane kolesiowi, ktory przyjechal po nie 400km a ja mialem 600 zeta w kieszeni.

 

pzdr:)

 

ps.

wniosek chyba sam sobie wyciagniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sfera nigdy rometem nie jezdzil...

 

przyznam szczerze, ze zaczyna mni eto denerwowac powoli. rusz wreszcie szanowny tylek i daj ogloszenie do gazety lokalnej! takie cos jak teraz to jak wrozenie z fusow... popatrz na swoj bak; smigasz jeszcze z oryginalnymi nalepkami rometa...

 

ja swojego zrobilem jak tylko moglem- nowy lakierek (poliuretan :banghead:[stosowany w przemysle]) zolte linki, ktore faktyczni eni ewygladaly na WT i w ogole moto palilo pieknie.

warunkiem sprzedazy nie byla debata na forum za ile go sprzedam, tylko nadanie ogloszenia i wsio:):smile::)

 

pzdr:)

 

wiesz.. przyjzalem sie dokladnie...

po pierwsze ni emasz w ogole dzwigni hebla przedniego...

po 2 kola ni esa najpiekniejsze....

po 3 w ogole wez go umyj DOKLADNIE i wypoleruj- to dziala

po 4 najlepiej sprzedawaj go wieczorem::D:P:P

 

ogolem brakuje mu paru "drobiazgow" co niesamowicie ujemnie wplywa na cene.

sorki ze tak osto pisze, ale taki to ja juz jestem...

 

pzdr:)

jak dla mnie wystawiaj go za max 600, ale nikle szanse ze tyle dostaniesz...

ps. jakbys potrzebowal jakies czesci to wal do mnie na PW, mam calego w czesciach na sprzedaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi magneto wiesz ja wole miec stary orginalną farbe niz jak moich znajmych chamsko pomalowane sprajem jak był kupiony to miał 6 lat lat.No koła nie sa najpiekniesze ale co mam z nimi zrobic pomalowac? czy kupic nowe czy sie opłaca watpie zeby ktos chciałby kupic taki moto żeby wyrywac niem laski.No masz racje jest troche brudny ale jak robiłem fotki to widac ze jest zima i nie było warunków zeby go umyć. Skoro szanownego pana denerwóją takie pasty to nie konicznie mósisz je czytac i odpisywac.Nie powedzałem ze chce za niego 600zł chciałem sie dowedzec za ile moge go sprzedac. dzieki za twoja wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jej...

nier zrozumiales moich intencji tamtego postu. chodzilo mi, ze jezeli chcesz go sprzedawac to go sprzedawaj, teraz sa najlepsze praktycznie ceny.

 

w detalach tego motoroweru chodzilo mi, azeby ci ni erobic nadzieji na kosmiczne ceny...

 

jezeli urazilem cie w jakikolwiek sposob, to przepraszam.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac niesadze zeby reklama w swiecie motocykli dawala ci wieksze mozliwosci od gazety lokalnej.

rozne moga byc zdania na ten temat, moze i ni emam racji, ale przecietnmy zajadacz chleba czy tez chlopek bedzie szukal rometa w SM...

 

jesli juz to chyba lepsze byloby OtoMoto, sprzedalem przez nie juz 4 pojazd i zawsze sie ktos znalazl. opiszesz ladnie wszystko i za zeta 22 bedziesz miec ogloszenie w necie przez 2 tyg...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...