Skocz do zawartości

Nasze zwycięstwo (przynajmniej częściowe) "Patrz w lusterka. Spójrz dwa razy" na interii ?


dadeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pamietamy, a dla Twojej informacji: spodobalo sie widocznie i drugie bo jest na glownej stronie to z "pusta" ciemna droga...

 

a dla Twojej :banghead: wcześniej tego drugiego na stronie nie było :icon_razz:

 

Pozdrawiam

Dori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natchnionym pomysłem naklejkowym a!ntka :icon_razz:

 

A właśnie! Gdzie A!ntek się podziewa??? Co z naklejkami??? Mieliśmy rozpocząć masową akcję, a tu żadnego zupełnie odzewu. Chyba, że coś przegapiłam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Widziałem Daeewo Espero z zółtą Naklejką z tyłu ,,Patrz w Lusterka. Spójż 2 razy Motocyklisci są wszędzie" w Warszawie :bigrazz: Szczeże powiem Byłem Bardzo pozytywnie zaskoczony i :icon_razz: :wink: :wink:

popieram pomysł :]

 

Najgorsze jest to ze są stereotypy z którymi niestety trudno zerwać. Trzeba przyznać ze sa motocyklisci którzy jeżdzą dobrze, ale sa tacy co przesadzają ( z reszta z kierowcami samochodów jest tak samo, najważniejsze zeby umieć to rozgraniczyć, ale niestety Polskie społeczeństwo bynajmiej w dużej mieże ma z tym problem)

Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez (Borys)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A macie te dwie grafiki gdzies na kompie ???? Bo podrukuje troche i sie porozkleja na miescie np. na parkingu przy jakims centrum handlowym. Zawsze dobry wstep do naklejek.

 

Jak macie te pliki to mi wyslijcie na maila dzieki !!

 

 

Ok juz nie potrzebuje !!!! Sciagnalem sobie z interi bo robiłem "zapisz element docelowy" i mi blad wyskakiwał, a zapomniałem ze trzeba zrobic "zapisz obraz jako..." :)

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropla w morzu potrzeb. Problem polega na tym, że obecnie musimy walczyć, żeby przywrócić dobry wizerunek motocyklisty. Przez lata media upodlały i winiły całą brać motocyklową. W tej chwili startujemy z przegranej pozycji. Musimy dotrzeć do drewnianych łbów, żeby uświadomić, że motocyklista nie jest zły. A nie powinno tak być. To samochodziarze powinni się zastanowić dlaczego zabijają tylu motocyklistów i czy nie mogliby zrobić czegoś, żeby nie zabijać. W puszce można sie poczuć bezpiecznie. Wtedy rzadko który 'kierowca' dba o 'wariatów, dawców, idiotów śmiało pędzących ku śmierci'. Wtedy kierowca katamaranu myśli o tym, żeby go wyprzedzić i pokazać jakim jest gównem na drodze (celowo niegramatycznie, no bo kto wtedy tym gównem jest). Na szczęście są też Kierowcy kochający prędkość, maszyny i motocykle i dla tych szacunek. Się wyżyłem. Pozdrawiam wszystkich :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...