Skocz do zawartości

Solidna kurtka na choppera


Rekomendowane odpowiedzi

Kupowałem u nich ciuchy parę lat temu , więc nie bardzo pamiętam ceny.

W porównaniu z tym co oferowano w salonach było to 20-30% taniej .

Oczywiscie ceny na metkach są cenami do negocjacji więc wiele zależy od kupującego.

Ostatni zakup u nich to pas nerkowy- cena wywoławcza 130, kupione za 80 pln, fakt że było nas kilku i wszyscy w ciuchach od nich ułatwił negocjacje :icon_biggrin:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanko: Szwajcarska firma IXS i ich skory - jakie macie opinie? Ceny sa dosc wysokie, ale czy jakosc tez? Mam cos na oku - prosilbym o opinie, czy przemaka, czy kurtka na lata i jak wypada "w akcji" czyli przy szlifie...

 

Dzieki i pozdro!

Sachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o kurtce z materiału zamiast skóry.

Ja osobiście w takiej jeżdżę i latem bardzo się sprawdza.

 

Myslalem o tym, ale kumpel 2 razy zaliczal asfalt i mowi ze tylko skora uratowala mu... skore. Jakos skora bardziej mi pasuje do klimatu, nawet w lecie...

 

To jak: napisze ktos opinie o IXS? Mam szanse kupic taniej...

 

Pozdro!

Sachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Ja w zeszłym sezonie kupiłem kurtkę w Tarborze (model K-08, http://www.tarbor.pl/index.php?mode=oferta&kat=1)

 

Moje obserwacje: po prostu genialna!!!. Wygląd - extra )ale to kwestia gustu). Polscy policjanci w nich jeżdża. Jakość rewelka, odpinana podpinka, harmonijka z tyłu ramion, więc nie krępuje ruchów. Solidna i zarazem miękka (nie sztywnieje). Wygodne kieszenie, jak jest zimno, dobrze grzeje, a jak ciepło - odpinam podpinke i juz jest extra.

 

Zamówiłem ją telefonicznie. Krawcowa zdjeła ze mnie wymiary i taka mi uszyli. Jeszcze dostałem gratis komplet protektorów (żółwia, 2 nałokirtniki i na ramina) + 90zł zniżki, bo jeszcze zamówiłem rękawice. Rękawice podałem za duży rozmiar, więc odesłałem, a oni za 2 dni mi przysłali (bez dodatkowych kosztów) odpowiedni rozmiar.

 

Tarbor wart jest zswojej ceny, polecam :biggrin: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Tarbor K-11.

Jestem zadowolony ale mam jedną uwagę. Kurtka nie posiada spięcia na dole i boję się że uszkodzi się zamek i chyba dam sobie takie coś dorobić u jakiegoś kuśnierza. A i jeszcze mogła by być parę centymetrów dłuższa ale to już indywidualna sprawa.

Ogólnie polecam bo cena bardzo przystępna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam kurtkę i spodnie z Tarboru, model taki najbardziej klasyczny, z pagonami ( nie pamiętam numeru ). Jestem bardzo zadowolony, dostałem protektory i nawet je ( tfu tfu ) przetestowałem, 30 metrów ślizgu po asfalcie i kurtka dalej sprawna, w użyciu, a ślady tylko dodają jej tego czegoś ( tak jak wytarte dżinsy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę w ciuchach tej firmy

http://www.dudziak.iap.pl/

moi znajomi taż są zadowoleni z ich usług, można zamawiać na wymiar , jakość solidna .

 

pozdr.

 

Dzięki Tobie trafiłem w końcu na model kurtki, który chciałem sobie kupić ale nie mogłem znaleźć producenta :biggrin: To jest ta druga od góry, ale niestety niewiele o niej piszą i nie ma jej w ich sklepie internetowym. Chyba trzeba będzie zadzwonić zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...