Skocz do zawartości

Suzuki DR 600 model SN 41A z 94' ????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Jakiś czas temu postanowiłem pożegnać się z moją ukochaną MZ ETZ 250 i kupiłem DR 600. :notworthy:

 

Cena była bardzo atkakcyjna, motor dobrze chodzi więc nie mogę narzekać ,ale mam rocznik 94 nie mogę nigdzie znaleść tego modelu z tego rocznika??

 

W karcie pojazdu też mam 94'. Dodam jeszcze ,że rozrusznik jest nożny.

 

Może ktos ma taki model ??? Bo coś mi się wydaje ,ze to znów jakiś przekręt.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ.

 

Gratuluję sprzęta, bardzo miło się tym jeździ.

 

NIe chciałbym czegoś wykrakać, ale obawiam się że jest to sztuka!!!

Jeżeli jest to drka z allegro to jestem na 90% pewien że papiery nie są od tego moto.

DR600 był produkowany do 1989 dalej już wychodziły Dr650

Sprawdź dokładnie dokumenty i numery.

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to 650 z silnikiem od 600 :notworthy:

 

Nie no, rama jest od 600 , bo to wlasnie oznacza SN14A.

 

Wrzuc fotki sprzeta, oblukamy , ocenimy :) ale na pewno nie jest z 94. Moze pomieszali date pierwszej rejestracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moto jest z niemiec to duze prawdopodobienstwo jest ze pomylili sie przy wbijaniu numerow,rocznika do dowodu.(Sam miałem taki przypadek).Nie stresujcie chłopaka ze ktos go wy**ebał na ponad 5 lat w temacie rocznika motocykla bo to nie jest fajne (tak jak ostatnio kolega kupił sobie crm i ktos pokazywał jak poprzedni własciciel latał na tym po niebie :) :notworthy: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłke raczej odrzucam ,bo jak wyjaśnisz nr z ramy???

Skoro ostatnie cyfry oznaczają date produkcji.

 

Podobno motorek był przywieziony z Włoch,ale to nie napewno.

 

Silnik jest napewno od 600 ,bo z tego co się dowiedziałem z innego forum to ,że wydech (kolektor)w 650 jest pojedyńczy, a u mnie są dwie rury wychodzące z silnika.

 

W sumie jakoś mogę z tym żyć ,oby nie było problemów w wydziale komunikacji. Cena była atrakcyjna nawet jak na model z lat 80'tych.

 

Cytat z innego forum od motormaniak:

"Rocznik cżesto jest mocno przekłamany przez importerów lub np . w niektórych krajach wpisują do dokumentów date sprzedązy a nie date produkcji. Miałem Honde XL 600 Lm produkowana była 1985-87 a w papierach miałem 1989 , mam XRV 650 - rocznik 1989 - w papierach 1990....... Pozatym na rynek USA sprzedawali np. CBR 600 w wersji F1 do 1994 roku więc może i tak było z Twoim Dr-em."

 

Jak myślicie jest to możliwe????

Edytowane przez kreeft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...