Skocz do zawartości

Rozpoczecie sezonu w Wapiennicy.......


COLIO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do tej pory nie wiem kiedy jest otwarcie sezonu w Wapiennicy. :P Nie wie ktos z Was kiedy jest ?? Prosze o informacje.... :P

Pozdrawaim COLIO :)

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Wapienicy jest 6 maja br. :P

http://www.podzapora.sic.pl/zlot/opis.html

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte mam jeszcze jedno pytanie...Znasz moze dojazd na miejsce(do Wapiennicy dojade spokojnie) ale nie wiem dokladnie w ktorym miejscu ten zlot bedzie.Jakbys znal droge od strony Cieszyna to prosze Cie (znowu :bigrazz: ) podaj mi ja. Z gory wielkie dzieki <piwo> :)

Pozdrawiam COLIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COLIO Jak jedziesz od Cieszyna to za salonem SUZI-MOTO skrecasz w prawo.Jedziesz kolo SILVERA(dyskoteka) caly czas glowna droga asz dojedziesz do swiatel.Na swiatach w prawo i nastepne swiatla bodajle w lewo i to juz jest droga do miejsca.

Napewno bedziesz widzial duzo motocykli takze jedz za nimi a doprowadza Ciebie do celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte mam jeszcze jedno pytanie...Znasz moze dojazd na miejsce(do Wapiennicy dojade spokojnie) ale nie wiem dokladnie w ktorym miejscu ten zlot bedzie.Jakbys znal droge od strony Cieszyna to prosze Cie (znowu :icon_mrgreen: ) podaj mi ja. Z gory wielkie dzieki <piwo> :(

Pozdrawiam COLIO

Proszę cię bardzo: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...8465&hl=Jaworze

 

A tak poza tym to o zlot w Wapienicy się pytasz bodajże już 4 raz - ale spoko, widzę że skleroza dotyka coraz młodszych :) :bigrazz:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

COLIO Jak jedziesz od Cieszyna to za salonem SUZI-MOTO skrecasz w prawo.Jedziesz kolo SILVERA(dyskoteka) caly czas glowna droga asz dojedziesz do swiatel.Na swiatach w prawo i nastepne swiatla bodajle w lewo i to juz jest droga do miejsca.

Napewno bedziesz widzial duzo motocykli takze jedz za nimi a doprowadza Ciebie do celu :D

Timac dzieki wielkie !!! Mam nadzieje ze bedziesz na zlocie !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się nie wybieramy :icon_biggrin:

BGPy i KGPy (Astarte, Grishackh i inni) jadą na Węgry na dłuuugi wekend.

W Wapienicy niema nic ciekawego.

Można się tam wybrać jak już niema się kompletnie nic do roboty.

Edytowane przez GrIsHaCkH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się nie wybieramy :icon_biggrin:

BGPy i KGPy (Astarte, Grishackh i inni) jadą na Węgry na dłuuugi wekend.

W Wapienicy niema nic ciekawego.

Można się tam wybrać jak już niema się kompletnie nic do roboty.

Żeś teraz Grishackh strzelił konkreta :P

Ale dokładnie... nas nie będzie, nie czekajcie i nie płaczcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...