Skocz do zawartości

różnica ...


Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiscie testowalem kiedys z kumplami 200 i wniosek byl taki ze moc jest podobna do 125 tylko ze w przeciwienstwie od niej dysponujesz moca juz od niskich obrotow. Moge sie mylic najwyzej inni mnie sprostuja. jedno jest pewne jedzie to swietnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że lepszym wyborem była by 250ccm. Między 125, a 200ccm, nie ma aż takiej wielkiej różnicy.Po za tym, jeśli chciał byś wziąć udział w jakiś zawodach, będzie problem z pojemnoscia... Bedziesz musial rywalizowac z wiekszymi i mocniejszymi zawodnikami. Na twoim miejscu poszukałbym yz 250f-jesli myslisz nad 4T. Jesli chcialbym 2T to zdaje sie honda crf 250 jest w 2T, aczkolwiek nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka, niedoczytalem. Mysle ze jeden sezon na wyczynie to jednak troche mało. Wg. mnie powinienes poczekac jeszcze jeden sezon na zmiane moto. Ale do zmiany moto licza sie glownie umiejetnosci, a nie liczba przejezdzonych sezonów... a tego ocenic nie moge...

 

tak ps. to w filmie crossy from wrzosy nie jest crf 250?? bylem pewny ze to jest honda 250 w 2T! W takim razie wychodzilo by chyba ze to 125 ?? W kazdym razie zajebiste kopniecie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ps. to w filmie crossy from wrzosy nie jest crf 250?? bylem pewny ze to jest honda 250 w 2T! W takim razie wychodzilo by chyba ze to 125 ?? W kazdym razie zajebiste kopniecie ma:)

to jest Honda Cr 125 :( A kopniecie ma dobre jak sie umie dobrze krecic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEKAONE poczekaj na sezon, zalap rundke na mx250 2t i zobacz czy potrzebujesz tej zmiany :) Zmiana 125 na 200 mysle ze jest bezsensu... wiecej probolemu niz to wszystko warte, bedziesz chcial pojechac na jakis zawodach i bedziesz musial waczyc w klasie 250. Czy jestes 100% przekonany ze wykorzystujesz swojego sx'a do konca ? Sam zadecyduj :( Jezeli juz bys mial zmieniac na wiekszego to raczej na 250 :D

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEKAONE poczekaj na sezon' date=' zalap rundke na mx250 2t i zobacz czy potrzebujesz tej zmiany :) Zmiana 125 na 200 mysle ze jest bezsensu... wiecej probolemu niz to wszystko warte, bedziesz chcial pojechac na jakis zawodach i bedziesz musial waczyc w klasie 250. Czy jestes 100% przekonany ze wykorzystujesz swojego sx'a do konca ? Sam zadecyduj :( Jezeli juz bys mial zmieniac na wiekszego to raczej na 250 :D

 

Pozdr.[/quote']

 

dokładnie tak zrobie .. przed sezonem nie ma co sie napalać moze i to jest bezsensowne ... i lipa z tą klasyfikacją 200 na 250 w zawodach.... (amatorskich oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...