Skocz do zawartości

Rampy


Rekomendowane odpowiedzi

Jak robilem mala hopke na poczatku sezonu 2005 to wlasnie na spod dalem kamienie ale ona byla miniaturowa wiec wiecie . Na taka wielka hope nie walil bym kamieni . Kto wie co sie za kilka lat stanie przepuszcza przez to pole gdzie bedzesz mial hope autostrade i bedzie heca ;] . Tzn jak masz dostep do ziemi nie bawil bym sie w kamienie . Najlepiej robic hope z czarnej gleby z domieszka gliny . Wedlog mnie mozna zrobic tak na spod zolta gleba ( chyba jest tansza od czarnej tak mi sie wydaje , nastepnie na to czarna ziemie i na sam koniec gline , dzieki temu hopa nie bedzie sie obsowac itp.

http://www.fmxramps.com/ramps/landing.jpg

 

To nie jest ziemna rampa tylko londowisko do normalnej rampy ;) Dobry jest ten tekst :Wielkie Londowisko Wielkie triki

:banghead:

 

 

Ja osobiscie z bratem zrobilem rampe na bmx . Kosztowala mnie 5 zl bo musialem kupic tylko wkrety itp . Zrobilem ja z desek ktore wpady mi pod reke. Konstrukcja jest w miare stabilna i mysle ze motorkiem tez bym mogl wyskoczyc ale niestety nie mam juz czym :banghead: Ma ona 1,5 m wysokosci i 2,5 m dlugosci. Idzie sie bmx niezle pobawic ale czekaja mnie przerobki bo za malo wybija w gore .

 

Kilka Fot

http://www.fly-riders.go.pl/inne/bmx/bmx2.jpg

http://www.fly-riders.go.pl/inne/bmx/bmx4.jpg

http://www.fly-riders.go.pl/inne/bmx/bmx7.jpg

 

Rampy na moto robia kumple , jak beda juz zrobione porobie jakies foty i pokaze na 4um . Narazie sa w fazie produkcji .

 

Pozdro :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fmxramps.com/ramps/landing.jpg  

 

To nie jest ziemna rampa tylko londowisko do normalnej rampy  Dobry jest ten tekst :Wielkie Londowisko Wielkie triki  

Faktycznie :oops: zapędziłem się szukająć inforacji ,bo na rampę trochę za wysoka by była (te Amerykańskie wymiary w stopach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z ta ziemia mielismy problem i myslalem o piachu bo nasz plac zabaw mx jest kolo lasu i piaskowcow (tam dzie ludzie piach wybieraja) i wlasnie wpadlo mi do glowy ze skoro juz od ladnych kilku lat nie kapia tam piach bo sie prawdopodobie skonczyl to najprawdopodobiej zaczela sie czysta ziemia czyli to czego potrzebujemy w duzej ilosci na dodatek blisko naszego miejsca ok 50m - jak tylko ustapia mrozy itd. to sie tam brykne motorkiem zeby sprawdzic czy mialem racje - bo w takim miejscu to bezkarnie mozna by sobie ukopac tej ziemi ile sie chce :) a tak to sie glowilem gdzie tej ziemi tyle ukopac ;) Pozdro.

 

Aha i musze uwazac bo na tych piachach za mlodu znalezlismy naboje i giwery i jak sie okazalo po przyjechaniu policji odnalezli tam caly arsenal broni z WW2 - mam nadzieje ze nie natkne sie rydlem na jakas bąbke bo bym niezlego backflipa wywinol ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z ta ziemia mielismy problem i myslalem o piachu bo nasz plac zabaw mx jest kolo lasu i piaskowcow (tam dzie ludzie piach wybieraja) i wlasnie wpadlo mi do glowy ze skoro juz od ladnych kilku lat nie kapia tam piach bo sie prawdopodobie skonczyl to najprawdopodobiej zaczela sie czysta ziemia czyli to czego potrzebujemy w duzej ilosci na dodatek blisko naszego miejsca ok 50m - jak tylko ustapia mrozy itd. to sie tam brykne motorkiem zeby sprawdzic czy mialem racje - bo w takim miejscu to bezkarnie mozna by sobie ukopac tej ziemi ile sie chce :) a tak to sie glowilem gdzie tej ziemi tyle ukopac ;) Pozdro.

 

Aha i musze uwazac bo na tych piachach za mlodu znalezlismy naboje i giwery i jak sie okazalo po przyjechaniu policji odnalezli tam caly arsenal broni z WW2 - mam nadzieje ze nie natkne sie rydlem na jakas bąbke bo bym niezlego backflipa wywinol ;)

 

 

 

Że tak zapytam

Macie zamiar taczkami je*ać? 8O

To trochę się urobicie...ale jestem duchem z wami ;) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z naszą paczką zaczynamy budowe bardzo duzej rampy dodam że jest to w górach w beskidach i najazd bedzie masakryczny rampa bedzie na polu mojego wiec niekt jej nigdy nie tkinie jak tylko bedzie zrobiona i odbedą sie pierwsze skoki do dam znac acha rampa zostanie uspana cześciwo z ziemii boki beda z kamieni naja zd bedzie z pasa transmisyjnego przy wyborze miejsca wzielismy pod uwage ukształtowanie terenu amianowicie miedze która ma w tym miejscu ok 2m wysokosci (jak ktoś niewie co to miedza to gramica miedzy dwoma polami ) jak już bedzie wszystko ok to napisz , POZDROWIENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...