Skocz do zawartości

Co po motorynce? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Od dluzszego czasu smigam motorynka, ale zaczyna mi juz brakowac mocy i predkosci ;) w sumie moge zrobic prawko na auto, ale to nie jest to samo co motor :P Otoz kolega doradzal mi skuter, ale to zadna przyjemnosc jazdy na nim... Zastanawiam sie nad kupnem Cagivy Mito albo Cross'a Aprilli... I tu moje pytanie: na co zwrocic szczegolna uwage przy wyborze miedzy Cross'em a Scigaczem. Jestem bardziej przychylny do scigacza, ale za to mam piekne tereny do ujezdzania crossem. Czy moze mi ktos doradzic? Bylbym bardzo wdzieczny! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poleciłbym Ci RT 125 :mrgreen:

 

A poważnie to trudno jest porównywać crossa z mito, sam musisz zdecydować co wolisz...

 

Ci, co upalają w terenie bedą Cie przekoniywać do crossa a reszta na czarne będzie Cię nawracać ;)

 

Decyzja należy do Ciebie :P

 

Ale jak chcesz coś 4T czyli znikome koszty eksploatacji, trwałość i niezawodność no i nie wysilony silnik to tylko MZ RT 125. Idealne na pierwsze moto! Na asfalcie po śmigasz bez problemu, dalekie wypady też nie są problemem bo pozycja wygodna (nie tak jak na ścigu) no a w lekkim terenie też dasz radę :P czego nie zrobisz ścigaczem :(

 

Pozdrawiam (niech zwycięży rozsądek!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem Cagivy Mito albo Cross'a Aprilli

aprilia nie robi crossów, pewnie chodzi Ci o enduro ;) baaa, na pewno chodzi o enduro bo jesli chcesz robic prawko to posiadając crossa i tak jest bezużyteczne :mrgreen:

temat omawiany setki razy, użyj opcji "szukaj" :idea: rodzaj moto sam musisz wybrac , ja też miałem problem i akurat trafiło sie enduro ... i tak już zostanie na dłuuugo :twisted:

a co do wyboru 125-ki na 1 moto... jak najbardziej tak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...