Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Pierniki i nie tylko :P mam zamiar kupic pierwsze moto ten model http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M362307 dodam ze sie nie znam kompletnie na motocyklach :biggrin: czy bylalby chetna osoba aby ze mna pojechala go obadac do Brodnicy?? BARDZO PROSZE podjade samochodem po ta osoba i wtedy sie bujniemy :biggrin: POZDROWKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Pierniki i nie tylko :) mam zamiar kupic pierwsze moto ten model http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M362307 dodam ze sie nie znam kompletnie na motocyklach :icon_razz: czy bylalby chetna osoba aby ze mna pojechala go obadac do Brodnicy?? BARDZO PROSZE podjade samochodem po ta osoba i wtedy sie bujniemy :notworthy: POZDROWKI

Chyba taki bezwypadkowy ten moto nie jest bo brakuje mu ciężarkow na kierownicy (no i ta kierownica raczej tez nie jest fabryczna -mozliwe ze poprostu akcesoryjna) i na zdjeciach ta Suzi jest bez lusterek.

Całe moto by trzeba dokładnie oblookac.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

no widze ze grono sie powieksza i ze dziala cieszy to z jednej strony a z drugiej boli strasnzie bo mimo usilnych staran jeszcze nie udalo mi sie znalezc moto ktore chce i tylko patrze jak sobei smigacie :clap: ale obiecuje ze juz niebawem ( mam nadzieje ) bede mogl do was dolaczyc i posmigac z wami tymbardziej ze pogoda sie robi ze az szkoda siedziec w samochodzie :biggrin:

 

pozdro i milego smigania zycze

oby moja sv szybko sie sprowadzila z dojtszlandi w dobrym stanie :biggrin:

 

czolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba taki bezwypadkowy ten moto nie jest bo brakuje mu ciężarkow na kierownicy (no i ta kierownica raczej tez nie jest fabryczna -mozliwe ze poprostu akcesoryjna) i na zdjeciach ta Suzi jest bez lusterek.

Całe moto by trzeba dokładnie oblookac.

pozdr

 

 

Jak na ten rocznik to wydaje mnie się ,że niedrogi ten motor. Byc może kierownicę ktoś wymienił i nie założył lusterek . Moim zdaniem warto go zobaczyć . :biggrin: :clap: :biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEki za porady i czekam na dobrodzieja ktory sie bujnie ze mnia :icon_biggrin:

 

 

Ja niestety nie mam dnia wolnego ale , powiem tak - jakbys nie znalazl chętnego , to wiele nie jest do sprawdzania przy założeniu ,ze przebieg jest prawdziwy . przy tym przebegu to silnik powinien byc w bardzo dobrym stanie . Mapęd w dobrym i reszta w dobrym . A kierownicę to się wymienia tylko wtedy , gdy chce się mieć wyższą ( tu trzeba sprawdzić , czy przy skreconej kierownicy przewody swobodnie się poruszają i nie są za silnie naprężone ( podejrzewam,że gość mógł chciec wymienić kierownicę z niskiej na wysoką , - a tedy przewody mogą być za bardzo naciągniete ) - Ale powrót do poprzedniej kierownicy sprawę załatwi . Albo kierownicę mógł wymienić gdyż motor lezał na boku , ale w tym przypadku byłyby inne ślady na motorze , a ten podobno jest z orginalnym lakierem i żadnych takich śladów nie powinien mieć . To samo się tyczy tłumnika , lakieru na silniku i podnóżkach i przednim błotniku . - nie powinno być żadnych rys .

Wystarczy sprawdzić ,czy to wszystko jest ok . - Zwykły amator to może zlustrować .

Przed kupnem warto skontrolować numery ramy i silnika . To też dla Ciebie nie powinno byc trudne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz WILEKA DZEQWA Andy :icon_biggrin: teraz rozjasniles mi sprawe i naprawde jak sie nikt nie znajdzie to sam pojade bo nie bedzie innego wyjscia albo normalnego kumpa zabiore laika jak ja :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model z tyn nowym image, kiera taka lansjerska jak u mnie, te odkryte wersje powinny mieć lekko w dół tak ja przy ścigaczach.

W sobotę jak będzie pogoda chcemy śmignąć do torunia, a do Brodnicy to żabi skok, więc może byśmy koledze pomogli Andi?

 

Ps. ciężarki, czy crasch padyna kierownicy (jak zwał tak zwał) zdjęte bo kiera pewnie dłuższa i klient nie chciał zaczepiać przechodniów :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jak będzie pogoda chcemy śmignąć do torunia, a do Brodnicy to żabi skok, więc może byśmy koledze pomogli Andi?

 

 

 

Moglibysmy . Tylko nie wiem co na to Tomek . - Jesteśmy z nim umówieni . No i pogoda sie popsuła - pada .Nie wiedomo jak bedzie w sobotę . :flesje: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wieczorem zadzwonie do kolesia jeszcze raz i sie spytam o ta kierownice czemu lusterek nie ma :) zobaczymy co mi powie...

 

Dzis wieczorem zadzwonie do kolesia jeszcze raz i sie spytam o ta kierownice czemu lusterek nie ma :D zobaczymy co mi powie...

 

EDIT: Wlasnie dzwonilem do kolesia i sie go pytam czemu nie ma lusterek i 5 sekund ciszy i potem mowi ze juz takiego kupil od znajomego z Niemiec hmm co o tym myslec ? moze kolo co na nim jezdzi odkrecil bo po co? taki kozak :P :icon_mrgreen:

Edytowane przez GÓRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka to chusteczka, może stłukł, ale nie ma sie co przejmować zamienników od metra, waźne by nie był dzwoniony i tam takie.

 

 

Andi, to uzgodnij z kolegą toruńskim, a do brodnicy tem nie trzeba jechać "autostradą" i będa wszyscy zadowoleni :buttrock:

 

Z moich ustaleń jutro jeszcze pada, a sobota? pożyjemy zobaczymy.

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wieczorem zadzwonie do kolesia jeszcze raz i sie spytam o ta kierownice czemu lusterek nie ma ;) zobaczymy co mi powie...

EDIT: Wlasnie dzwonilem do kolesia i sie go pytam czemu nie ma lusterek i 5 sekund ciszy i potem mowi ze juz takiego kupil od znajomego z Niemiec hmm co o tym myslec ? moze kolo co na nim jezdzi odkrecil bo po co? taki kozak ;) :D

 

Witam, jutro wybieram sie do Brodnicy, także możemy podjechać zobaczyć sprzęta,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi, to uzgodnij z kolegą toruńskim.

 

Z moich ustaleń jutro jeszcze pada, a sobota? pożyjemy zobaczymy.

 

 

Dobra , to zrobimy tak : Ekipa bydgoska - zbiórka o 10 na stacji benzynowej w Ostromecku ( tej na skrecie w lewo za mostem .) Z Tomkiem spotykamy się o 11,15 - 11.30 w Chełmzy na starym rynku .I jedziemy wszyscy do Brodnicy , - tam spotykamy się z GÓRĄ na rynku ok. 12.30-12.45.- ( czeka na nas i się zgłasza jak nas zobaczy). Jedziemy zobaczyć motor .

 

Tomek jak to przeczyta niech da znać ,że zna plany i akceptuje .

Góra to samo .

Darek nz kolegami - to samo.

 

Teraz wszystko zalezy od pogody ,- jak będzie dobra to jedziemy , jak nie to nie jedziemy .

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...