Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pomyślałem wejdę sobie na forum zobaczyć czy coś o sobocie piszą, jakieś ciekawe informację ale po tym co przeczytałem stwierdzam że nie przychodzę :)

już wyciągacie sobie takie brudy, ktoś już oświadcza że komuś zaj**ie.. mam przeczucie że ktoś może nie dotrwać do końca imprezy...

Sytuację ratuje opcja Mariusza - przynajmniej jeżeli chodzi o atmosferę picia, z drugiej strony patrząc zwiększa to prawdopodobieństwo utraty kilku osób z grona..

to pewne - rezygnuje..

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślałem wejdę sobie na forum zobaczyć czy coś o sobocie piszą, jakieś ciekawe informację ale po tym co przeczytałem stwierdzam że nie przychodzę :)

już wyciągacie sobie takie brudy, ktoś już oświadcza że komuś zaj**ie.. mam przeczucie że ktoś może nie dotrwać do końca imprezy...

Sytuację ratuje opcja Mariusza - przynajmniej jeżeli chodzi o atmosferę picia, z drugiej strony patrząc zwiększa to prawdopodobieństwo utraty kilku osób z grona..

to pewne - rezygnuje..

 

;)

 

i hujjjj bedzie wiecej wódki dla Bartosza :D ;)

 

 

oj Magdo żartowałem z tym wiekiem..... ps a trumna to jaka ma byc dębowa?? słyszałem ze dobrze działa na górne drogi oddechowe, jak sie tak lezy i wdycha debowe opary desek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdo**e. Kółko wzajemnej adoracji. :D

Czuć zimę jednym słowem :icon_twisted: :icon_rolleyes:

Napisał to główny spamer tego forum :D :P

Ps.czuć to np.cebule z buzi :P

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...