Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D Znając Michała to wiem,ze sobie w Niedzielę nie odpusci . Dzwońcie do niego na pewniaka , pojezdzi to pewne . Słońce dzisiaj nieżle grzało , jak tak dalej pójdzie , to sezon w tym roku zacznie się wcześniej . :P Opowiedzcie jak wyszły niedzielne jazdy . Ja jeszcze czekam - dla mnie + 2 to troche za malo . :P

 

pozdrawiam .-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - mam nadzieje ,ze masz na mysli Nas wszystkich - sic !!!

Ja się dzisiaj jednak dałem skusić i zrobiłem swoje kilometry - byłem m.in. w Lubostroniu . pogoda jak chyba wszedzie byla świetna . Jakby sie tak utrzymala , to sezon zacznie sie duzo wcześniej niz zwykle . Tak prawde powiedziawszy , to ja moge juz spokojnie ten dzisiejszy dzien zaliczyc do pierwszego dnia nowego sezonu !

Więc uwazam 18 lutego za pierwszy dzień rozpoczetego przeze mnie nowego sezonu motocyklowego 2007 .

 

:) :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Szkoda że sie nie zgadalismy.Zrobilem 120km,troche po miescie, pas koronowo,itd.Popatrzałem sobie jak chłopaki na gumce smigają i wruciłem do Bydzi.Sezon 2007 rozpoczęty!

Edytowane przez Darek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, śnieżek przy moto superowe.

 

Okolice wenecji i Żnina przeeksplorowane może by przy słoneczku nawiedzić koleżeństwo w Toruniu?

 

Tylko jak zbiorę kaskę to w sobotę i niedzielę (23-25) siędzę na Bike Moto Show :banghead:

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torun nie jezdzi samotnie. Dziekuje wszystkim za spotkanie i ciesze sie ze moglismy dac znac w miescie ze motocyklisci czuwaja !!

Za tydzien mnie nie ma, ale nie wroze Wam pogody do jazdy bo ma przyjsc duze ochlodzenie. Z reszta Tomka tez nie ma bo pisla ze wyjezdza do Warszawy jak co roku...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opowiedz gdzie byliscie ? Ilu Was było ? Kto był ? :offtopic: :biggrin: :clap: :clap: :icon_eek:

 

Spotkanie odbylo sie przy Mc Donald na Grudziadzkiej. Tam po zbiorce zapoznaniu sie i wstepnych rozmowach wybralismy sie na Wrzosy gdzie mielismy zaplanowane spotkanie z Tomkiem. Po krotkim - 2 godzinnym postoju i imprezie integracyjnej w Mc Donaldzie na Lubickiej pojechalismy w trase Grebocin - Koniczynka - Papowo Toruńskie - Łysomice. Tam nastapił podzial na 2 grupy - jedna ruszyla na polnoc a druga na poludnie - kazdy w strone domu.

Skład:

Bartek z Chełmna

Marek z Grzywny

Ja z Szymonem z Torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: CZESIK!!!!!A JA WAS WIDIAŁAM NA SKŁODOWSKIEJ CURIE....jechałam z naprzeciwka aż hebel nacisnęłam z wrażenia.

 

fajno że udało Wam się pośmigać, pogoda wyśmienita...tak trzymać!!!!

 

może za tydzień? ja :icon_rolleyes: pewnie jako plecak :icon_biggrin:

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: CZESIK!!!!!A JA WAS WIDIAŁAM NA SKŁODOWSKIEJ CURIE....jechałam z naprzeciwka aż hebel nacisnęłam z wrażenia.

 

fajno że udało Wam się pośmigać, pogoda wyśmienita...tak trzymać!!!!

 

może za tydzień? ja ;) pewnie jako plecak :bigrazz:

 

pozdrawiam wszystkich

"a może tak a moze nie, a któz to wie" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...