Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo ładne rzeczy się tu dzieją...człowiek zalatany, nie ma czasu na sen ;) wchodzę na forum a tu niespodzianka, hmmm nie pamiętam iżżż bym była stwórcą ostatniego posta :blush:

A tak w ogóle to widzę że pogoda sobie jaja robi :cool: gdzie te 20 stopniów w niedziele???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ładne rzeczy się tu dzieją...człowiek zalatany, nie ma czasu na sen ;) wchodzę na forum a tu niespodzianka, hmmm nie pamiętam iżżż bym była stwórcą ostatniego posta :blush:

A tak w ogóle to widzę że pogoda sobie jaja robi :cool: gdzie te 20 stopniów w niedziele???

 

 

bo masz słaba pamięć- pewnie dlatego nie pamietasz ;)

 

20 stopni było w niedziele w domu przy kaloryferze :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę,że jak jutro będzie ładnie można wieczorem się spotkać na Lukoilu. 19?

 

Ps.siem grzecznie pytam gdzie się podziewa qrwa Buli???bigrazz.gif

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę,że jak jutro będzie ładnie można wieczorem się spotkać na Lukoilu. 19?

 

Ps.siem grzecznie pytam gdzie się podziewa qrwa Buli???bigrazz.gif

 

Jupiii super.

Ja np. pracuję do 20 :icon_razz:

 

Ps. a Buli pewnie z Anną przy ognisku domowym miło czas spędza wpatrzony z zachód słońca, budzony rannymi płatkami rosy czule patrzy małżonce w oczy ... ehh rozmarzyłem się :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro na Lukoilu czyli to dzisiaj - prognoza - deszczowa :( moze przelozymy spotkanie na sobote, wie ktos gdzie ten Lizard King ? Ja mam w sobote spotkanie rodzinne, ale pod wieczor moze uda sie wyrwac to chetnie...

 

Ten pomysl z autostrada to taka propozycja, nie mam pojecia na jakim etapie jest budowa, jesli wogole nic tylko rozryte to wiadomo ze trzeba przejechac poboczna droga, a tam gdzie juz cos jest to spokojnie po nowej trasie. Tak jezdzilem na poligonowce ninja jak jescze nie byla oddana i nikt mnie za to nie scigal bo w niedziele byla tam cisza i spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę,że jak jutro będzie ładnie można wieczorem się spotkać na Lukoilu. 19?

 

Ps.siem grzecznie pytam gdzie się podziewa qrwa Buli???bigrazz.gif

 

Jupiii super.

Ja np. pracuję do 20 :icon_razz:

 

Ps. a Buli pewnie z Anną przy ognisku domowym miło czas spędza wpatrzony z zachód słońca, budzony rannymi płatkami rosy czule patrzy małżonce w oczy ... ehh rozmarzyłem się :wub:

 

jo chyba w ogrodzieicon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

 

hehe nie podejrzewałam Ciebie o taki romantyzmicon_mrgreen.gif

 

a co by motyla noga chciała :icon_razz:

pabloo a ty to masz fantazje jednak :notworthy:

 

a chciałabm gwiazdkę z nieba icon_razz.gif a tak to sprawdzam czy żyjesz wink.gif

 

Jutro na Lukoilu czyli to dzisiaj - prognoza - deszczowa :( moze przelozymy spotkanie na sobote, wie ktos gdzie ten Lizard King ? Ja mam w sobote spotkanie rodzinne, ale pod wieczor moze uda sie wyrwac to chetnie...

 

Ten pomysl z autostrada to taka propozycja, nie mam pojecia na jakim etapie jest budowa, jesli wogole nic tylko rozryte to wiadomo ze trzeba przejechac poboczna droga, a tam gdzie juz cos jest to spokojnie po nowej trasie. Tak jezdzilem na poligonowce ninja jak jescze nie byla oddana i nikt mnie za to nie scigal bo w niedziele byla tam cisza i spokoj.

 

no pogoda nas nie rozpieszczaicon_evil.gif

jeżeli chodzi o sobotę to ja odpadam,mam spotkanie w klubie AA.bigrazz.gif

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę,że jak jutro będzie ładnie można wieczorem się spotkać na Lukoilu. 19?

 

Ps.siem grzecznie pytam gdzie się podziewa qrwa Buli???bigrazz.gif

 

 

 

Nooo to Magdalena pewnie kwitnie na Lukoil

Madzia nie przesadzaj z prędkością bo wiesz jeszcze pioch nie sprzuntnięty :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie stare?hemad.gif

Bartuleczku Motoserce jest w sobote!

 

to był taki żart- zresztą niesmaczny :ph34r:

 

no tak, pomyliło mi sie; w niedziele sa palmy..... :)

 

Jakie stare?hemad.gif

 

Bartuleczku Motoserce jest w sobote!

patrz co sie z tobą dzieje jak nie pijesz

no widzisz, bys przyjechał, cos zabrał..... siedziałem dziś w garazu, a potem na moto po pijaku :crossy:

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziołchy i gawędziarze erotomani :) To jak przywleczecie swoje 4litery ( nie mylić z litrami ) na motoarene w SOBOTE??????? Ma być miło, krwisto, ciepło i przytulnie :)

 

buziaki dla WAS! for all.

 

Kinga

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...