Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szanowny Panie Adminie. Chciałem sprawdzić czy działa forum, bo jakoś tak chyba wszystkim net zamarzł. Nie zmienia to faktu że ten mały spam na pewno rozweseli tutejszych forumowiczów, a w późniejszym czasie to sie posta do działu handlu przeniesie.

Jeszcze jedna ważna sprawa.

Mianowicie obywatel Żółty chciałby (jeszcze o tym nie wie) wigilije przygotować w swoim garażu, taki drobny poczęstunek płynny, no ale się wstydzi zaprosić kogokolwiek. Tak więc myślę, że powinniśmy chórem odpowiedzieć 3 x TAK na jego nie wypowiedziane zaproszenie i w ten sposób umilić mu czas oczekiwania na narodziny Pana Naszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne/i Forumowiczki/e uprzejmie informuję że tegoroczne święta spędzam w Heimat i mnie nie ma w tym corocznym polskim bałaganie :bigrazz:

 

A zaanonsowane prezenty proszę złożyć u mnie pod choinką w ogrodzie (a nie jak pod gruszą jak zrobił Bartosz w tamtym roku, tak się napier*olił że pomylił struktury drzew, a prezent odnalazłem na zająca :rolleyes:)

 

Ps. Buli za długość posta powinieneś dostać order z kartofla w kształcie kutacza co by tak świątecznie się zrobiło. Jestem dumny z Ciebie. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowny Panie Adminie. Chciałem sprawdzić czy działa forum, bo jakoś tak chyba wszystkim net zamarzł. Nie zmienia to faktu że ten mały spam na pewno rozweseli tutejszych forumowiczów, a w późniejszym czasie to sie posta do działu handlu przeniesie.

Jeszcze jedna ważna sprawa.

Mianowicie obywatel Żółty chciałby (jeszcze o tym nie wie) wigilije przygotować w swoim garażu, taki drobny poczęstunek płynny, no ale się wstydzi zaprosić kogokolwiek. Tak więc myślę, że powinniśmy chórem odpowiedzieć 3 x TAK na jego nie wypowiedziane zaproszenie i w ten sposób umilić mu czas oczekiwania na narodziny Pana Naszego

Marku masz moje 3xTAK! :icon_mrgreen:

Hmm moze zoragnizujemy tam szopke :biggrin: :icon_razz:

 

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jutro stok w Uni...?

Piersiówka... życzenia.... narciochy... :flesje:

 

 

ja pracuje, a po pracy musze(chce) pomagać w domu lepić babki, choinke znaleźć, jakies lampki ,te sprawy...

 

 

 

 

ps Żółty Ty penisie- nie ucz starego sadownika drzewek odróżniać, bo dostaniesz agrestem po dupie(a agrest to taka róza- bo ma kolce)

 

 

:icon_mrgreen:

 

 

 

 

aha zapomniałem:

 

 

to wujek Żółtego :icon_razz:

był w CCH i mówił, że u nich w niemczech to:

http://img691.imageshack.us/img691/3465/75...705717hujek.jpg

 

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koń by się uśmiał :bigrazz:

Pamiętajcie, że zgodnie z art. 256 kodeksu karnego za propagowanie faszyzmu grozi do 2 lat więzienia :biggrin:

Idą Święta i gdzie w Was miłosierdzie , miłość , tolerancja i wzajemne poszanowanie?

 

 

 

 

Na zdrowie :flesje: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdrówka pedały i pedałki :icon_razz: :icon_mrgreen:

/watch?v=H6YbLZf8i5I&feature=related[/url]

 

No wiesz.. Mario... :bigrazz:

 

Spokojnych Świąt życzę Wszystkim ;)

 

I tu taka zimowa piosenka, bardzo świąteczna :

 

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...