Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu jakiś normalny post się pojawił :clap: Ja na pewno coś tam popyrkam, ale najpierw obowiązki domowo-rodzinne a później :crossy: Dali pijusy, kto tam reflektuje bo to już chyba ostatki.

Pawełku, niedaleko mojej pracy jest taki fachowiec od felg. Kładziesz na wagę, mrugają cyferki i co Ci wymrugają to dostaniesz od razu w gotówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś normalny post się pojawił :clap:

 

Marku czy sugerujesz,że uzależnienie naszej Sylwinki i rady jakie my jej przyjaciele jej dajemy nie są normalnymi postami? :icon_eek: :biggrin: heee???

Normlanie jestem rozczarowana....... :icon_mrgreen: znieczulica :biggrin:

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdaleno, Ty mi tu nie pier.... tylko zakup w końcu jaki pożądny sprzęt ( SUZUKI ) i dali zapitalać !! :biggrin:

 

Madziu - kumpel chce sprzedać porządny sprzęt :biggrin:

I ma super koror - ognista czerwień :)

 

http://img405.imageshack.us/img405/2237/suczka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdaleno, Ty mi tu nie pier.... tylko zakup w końcu jaki pożądny sprzęt ( SUZUKI ) i dali zapitalać !! Jak jutro będzie mokro to chyba się zdenerwuję :biggrin:

Marku wszystko w w swoim czasie i obiecuję,że bedzie porządny,ale jezdzić będę zgodnie z przepisami ruchu drogowego. :biggrin:

ps.zawsze jak będzie padało mozesz przyjechać autem do galerii i spędzić tam miło czas :icon_mrgreen: jak rasowy CTR. :icon_razz:

 

Madziu - kumpel chce sprzedać porządny sprzęt :biggrin:

I ma super koror - ognista czerwień :)

 

http://img405.imageshack.us/img405/2237/suczka.jpg

wszelkie odmiany czerwieni pozostawiam Tobie,przecież nie mogie Cie przyćmić :icon_razz: poza tym nie ogarne takiego sprzęta!!! :cool:

zaintrygowal mnie ten drugi w koropeczki taki kobiecy jest :biggrin: domaluję motylki i bedzie wypas!!

 

ps.dziękuje Pawle,że pamietałeś o mnie,czuje się wyróżniona.......chyba nie będę mogła spać....... :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra :bigrazz:

Wie ktoś może gdzie w CT / CB prostują felgi MOTOCYKLOWE ? Gdzie tylko pytam to robią wielkie oczy i nie chcą się podjąć.

 

Trochę się wygła :

http://img574.imageshack.us/img574/7843/bam1.jpg

http://img178.imageshack.us/img178/7361/bam2.jpg

 

a po co to klepać, trochę kleju do szyb i pona się będzie trzymać,

a może zapytaj się wójka Marka, może Ci coś zaplecie nowego ładnego??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:

Marku czy sugerujesz,że uzależnienie naszej Sylwinki i rady jakie my jej przyjaciele jej dajemy nie są normalnymi postami? :icon_eek: :biggrin: heee???

Normlanie jestem rozczarowana....... :icon_mrgreen: znieczulica :biggrin:

 

Ojjj już daj spokój, jak bym słuchała waszych rad to bym musiała się leczyć z uzależnienia w zakładzie zamkniętym ... przyłączam się do kolegi ... nie pier...ol tylko zakup sprzęta :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a se spamne to przynajmniej bedzieta cóś pisać

 

 

no w końcu cos ruszyło sie w temacie :smile:

 

 

 

EDIT:

 

teraz coś naprawde motocyklowego- pojawił sie nowy test kasków Shoi- chyba Questa; ten bardzo cichy niby...., na filmiku poniżej testują wytrzymałośc tego kasku- testerem jest niejaki Lukimaster, jako znaFFca tematu w wielu dziedzinach, np w testowaniu kasków i wąchania szyszek dębowych

 

o to wyniki testów :

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle o co chodzi? :biggrin:

 

nie no test kasku pierwsza klasa :clap: :notworthy:

i zobaczcie jak jest profesjonalnie ubrany,na koniec aż mu "kubot"spadł :lalag:

 

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu cos ruszyło sie w temacie :smile:

EDIT:

 

teraz coś naprawde motocyklowego- pojawił sie nowy test kasków Shoi- chyba Questa; ten bardzo cichy niby...., na filmiku poniżej testują wytrzymałośc tego kasku- testerem jest niejaki Lukimaster, jako znaFFca tematu w wielu dziedzinach, np w testowaniu kasków i wąchania szyszek dębowych

 

o to wyniki testów :

 

Bartosz. Masz z kopa wpier*l za upublicznianie mojego wizerunku :bigrazz:

A Ty Motyla Noga się nie zbijaj z moich "KUBOT" bo i z Tobą się policzę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...